Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - daniel42na - 04-11-2015 22:58

Po raz kolejny powtarzam:
Wasze (słuszne skądinąd) opinie nic tu nie pomogą, za to wprowadzają chaos i ogromnie przeszkadzają osobom które brały w tym udział.
Rozumiem, że każdy chce wypowiedzieć się widząc to co się tu stało, ale ten temat nie jest po to. On jest otwarty dopóki nie zostanie spłacona ostatnia osoba i sprawa zamknięta.
Temat zostaje otwarty tylko dla osób które brały w tym udział, pozostałe wypowiedzi będą kasowane i karane warnami.


RE: Wspólna inwestycja - MoveR28 - 09-11-2015 21:29

Wiem, że mam bardzo przeyebane, ale robię co mogę, i tak żyję.
Nie wiem co mam napisać bo to i tak nic nie zmieni.
Staram się wysyłać kasę do Kemesza tak aby on coś działał, ale idzie mi to oporowo, jestem w dupie, mam na głowie chwilówki i pożyczkę od rodziców. Pracuję, dokładniej jestem na stażu, ale to nie jest wielka kasa. Mam jakieś tam zwroty z inwestycji, kasa nie jest stracona w całości, siedzę w nie małym szambie i jestem tego świadom, nie chce mi się czytać co jest napisane w temacie bo to i tak wiele nie zmieni, a nawet nie chcę wiedzieć co tam jest. Wszedłem tu z uwagi na to co Kamil do mnie napisał, żeby nie to nadal bym tu nie wchodził, bo staram się na każdy możliwy sposób zarabiać kasę.


RE: Wspólna inwestycja - zozols1 - 10-11-2015 13:15

Czego jednak nie widać, bo z tego co się orientuję nie było spłat od 15 października ! Wiem, że moja wypowiedź dużo tutaj nie wniesie, ale sadzę, że na necie też jesteś w stanie coś również zarobić. Nie mam pojęcia czy ty zbierasz pieniądze na jakąś grubszą wypłatę czy po prostu spłacasz ludzi z innego forum . Z tego co mi Kemesz pisał wypłacać miałeś wczoraj, jak widać nic z tego nie wyszło.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 10-11-2015 14:45

Ze względu na ofertę, którą zaproponował użytkownik @[sienny18] będzie on spłacony w pierwszej kolejności. Będzie to korzystniejsze dla mnie i Movera, a przede wszystkim dla reszty użytkowników.
Sienny, dzisiaj wieczorem otrzymasz na Skrilla ok 3/4 kwoty. Resztę oczywiście otrzymasz zgodnie z ustalonym terminem.

W razie pytań i wątpliwości kontaktujcie się ze mną. Nie ma sensu próbować kontaktu z Moverem.


RE: Wspólna inwestycja - sienny18 - 10-11-2015 14:47

Okej to czekam, jak dostanę wrzucę screena, że się coś ruszyło. Smile


RE: Wspólna inwestycja - lary1211 - 10-11-2015 14:56

Zrzekam się tego bonusa co miałem dostać w postaci 250 zł. Chce tylko zainwestowane 500 i tyle.


RE: Wspólna inwestycja - sienny18 - 10-11-2015 18:26

Spłacona połowa wkładu 250zł/500zł. Dobrze, że ruszyło, czekam na resztę Smile

[Obrazek: fDhiGUf.png]


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 10-11-2015 19:35

Reszta kwoty powinna pojawić się u Ciebie do 2-3 dni. Być może szybciej.

@[lary1211] Dzięki, w takim razie jesteś kolejny do spłaty - po siennym.


RE: Wspólna inwestycja - DeI - 11-11-2015 00:21

Przecież miały być tylko wkłady spłacone bez bonusu. Chyba że o czymś nie wiem i część jest na innych warunkach. Jeśli od 15 października nie ruszył się faktycznie wypłaty to nie wiem co robiłeś przez ostatni miesiąc.


RE: Wspólna inwestycja - Cinkowsky13 - 11-11-2015 08:05

Chodzilo o bonus za zwłoke 30pln za kazdy tydzien opoznieniaSmile