Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wspólna inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Wspólna inwestycja (/Temat-Wspolna-inwestycja-111108)



RE: Wspólna inwestycja - Cinkowsky13 - 29-10-2015 22:19

Ty mu lepiej powiedz żeby znowu zaczął przesyłać pieniądze, bo dziś miały ruszyć spłaty a jakoś nikt się nie chwali że dostał zwrot.


RE: Wspólna inwestycja - Damkofr - 31-10-2015 10:56

Dokładnie listopad jutro a ludzie dalej nie spłaceni.


RE: Wspólna inwestycja - zozols1 - 31-10-2015 15:32

Mover co to ma znaczyć? Jak tak dalej pójdzie to zacznę myśleć o przejściu się tam gdzie trzeba ... Koleś streszczaj się !!!


RE: Wspólna inwestycja - Polak123 - 31-10-2015 19:30

Jak parę postów wcześniej pytałem o jego kredyt to mnie zjechaliście ze po co pytam skoro spłaca.... teraz widać jak spłaca. Kłamie na każdym kroku nie było żadnego kredytu, robi wszystko żeby odciągnąć terminy. Zresztą on nie ma żadnych terminów wypłaca kiedy chce.


RE: Wspólna inwestycja - xyourneyx - 01-11-2015 10:38

Jeśli do czwartku nie zobaczę żadnych spłat, to w piątek zgłaszam sprawę na policję.
Wam też radzę to samo.


RE: Wspólna inwestycja - nitram - 03-11-2015 22:03

@[MoveR28] czekamy na odpowiedź, @[Kemesz] a może Ty masz jakieś nowe informacje, co się dzieje miałeś w ostanim czasie dobry kontakt z użytkownikiem Mover28


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 04-11-2015 15:22

Wielokrotnie mówiłem Moverowi o tym, aby wszedł na forum. To już jego decyzja czy wejdzie tu, czy nie. Generalnie czekamy teraz na przelew gotówki ze Skrilla na konto bankowe i pójdzie trochę pieniędzy. Aczkolwiek jakichś większych newsów nie mam. Jeśli się czegoś dowiem - będę tutaj o tym pisał.


RE: Wspólna inwestycja - wichos69 - 04-11-2015 18:25

Po prostu osoba Movera w tym momencie wyciera sobie gębę kimś postronnym ze względu na to, że nie jest w stanie biedny chłopczyk dźwignąć ciężaru odpowiedzialności za zaistniały stan rzeczy.

Mover jest łgarzem i nawet nie ukrywa tego, że na każdym kroku oszukuję ludzi - oszukał raz, ludzie mu dali szansę po czym wszystko co pisał było bujdą na resorach. Gość powinien dostać solidnego kopa w dupę za to wszystko i nie naganiam tu nikogo do przemocy fizycznej, ale fakt jest taki, że cała ta lista osób, z której ja dziwnym trafem zniknąłem powinna się zebrać i poważnie pomyśleć czy nie lepiej grupowo tego załatwić zgodnie z literą prawa i tego, na co Mover zasłużył.

Ktoś kto wisi ludziom 10, 15 czy 20 tys powinien tu dzień w dzień siedzieć(wieczorami powiedzmy) i informować na bieżąco zgodnie z prawdą jaka jest sytuacja ale skoro czuje się bezkarny i prawdopodobnie tak czy siak przegląda to forum (nie logując się) to powinniśmy mu oddać tyle szacunku, ile sami od niego w tym momencie dostajemy.

Nikt nie wymaga od niego tego, żeby 24h na dobę odpowiadał na wiadomości, niech pracuje, kombinuje, kradnie(bo w końcu jest złodziejem) czy robi cokolwiek innego aby te pieniądze zdobyć ale niech do cholery zachowa odrobinę twarzy.

Jeśli ktoś z powyższej listy dalej liczy na otrzymanie gotówki bez angażowania odpowiednich służb to gratuluję optymizmu.


RE: Wspólna inwestycja - ShuQi - 04-11-2015 22:11

@[Kemesz]

Przesłałem na GG ofertę pomocy w szybszej spłacie kredytu, zadłużenia.


RE: Wspólna inwestycja - Kemesz - 04-11-2015 22:49

@[wichos69] Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Bardzo nie podoba mi się jego podejście. W zasadzie nie muszę już powtarzać tego co napisałeś, bo dobrze opisałeś sprawę. Uważam, że wszyscy zostaną spłaceni - fakt, trwa to już dość długo, ale z moją pomocą przynajmniej nie stoi to w miejscu. Jeżeli po nowym roku nie będzie 90% spłacone, chętnie pomogę w rozwiązaniu tego prawnie. Staram się pomóc i jemu i wam.

Jeśli zniknąłeś z listy to jest to kwestia czystego przypadku, dopisz się jeszcze raz. Musiałem Cię przez przypadek usunąć, wybacz.