Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chrome, szybko rejestracja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Chrome, szybko rejestracja (/Temat-Chrome-szybko-rejestracja-111100)



Chrome, szybko rejestracja - roonek1 - 26-03-2015 13:11

Witajcie !
Chciałbym się zapytać, jak dodać na Chrome użytkownika do szybkiej rejestracji. Pewnie nikt nie rozumie o co mi chodzi, więc wytłumaczę Tongue Jak wpisze się jedną literke w zakładce nazwa użytkownika/imię itd. to powinien pojawić się ciąg dalszy danych do rejestracji, który już się sam wpisze. Miałem to wcześniej, ale usunąłem i nie mogę teraz tego znaleźć (jaki ja głupi byłęmfacepalm) i tak, szukałem u wujka google... Za pomoc, dziękuję Smile


RE: Chrome, szybko rejestracja - Goldes - 26-03-2015 13:15

Wchodzisz w ustawienia i szukasz auto uzupełnienie formularzy na gorze masz wyszukiwarkę w ustawieniach możesz tam wpisać jak nie będziesz mógł znaleźć.


RE: Chrome, szybko rejestracja - roonek1 - 26-03-2015 14:15

Wielkie dzięki !


Chrome, szybko rejestracja - Admin - 27-03-2015 09:18

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, dlatego temat został przeniesiony.