Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty (/Temat-Devil-cash-pl-nowy-PP-z-branzy-motoryzacyjnej-Dowod-wyplaty-111098)

Strony: 1 2


Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - kamil66n - 26-03-2015 12:26

Witam

Dołączyłem jakis czas temu do nowego PP z polecenia znajomego i zdecydowanie mogę polecić program Devil-Cash.
Wysokie prowizje od sprzedaży, ciekawe oferty, cieszące się zainteresowaniem, przede wszystkim przejazdy sportowymi samochodami po torach wyścigowych. Sam biorę udział w programie, poleciłem go również znajomym i przy odrobinie zaangażowania zarobić nie jest trudno, szczególnie że klienci są zadowoleni i chętnie polecają ofertę dalej bądź sami korzystają ponownie. Rejestracja jest darmowa, 30zł na start i do tego dla najlepszych nagrody takie jak darmowy przejazd bolidem KTM.
Czysty
http://www.devil-cash.pl/
Ref-link
http://www.devil-cash.pl/?idpartner=kamil66n

Dowód pierwszej wypłaty, czas oczekiwania kilka godzin
[Obrazek: ua19uIXl.jpg?1]


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - Voldir - 26-03-2015 19:02

A min. do wypłaty?Smile


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - Giorgios - 26-03-2015 19:23

100 zł, usuń reflink ziomeczku Smile


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - Pawel Szamotulski - 27-03-2015 12:56

Wszędzie można promować?
Wypłacają na PayPal?


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - Giorgios - 27-03-2015 13:08

miałem ten temat zakładać własnie Big Grin uprzedził mnie, a i tak nie może swojego refa wstawić -__-''


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - kamil66n - 27-03-2015 14:31

(27-03-2015 13:08)Giorgios napisał(a):  miałem ten temat zakładać własnie Big Grin uprzedził mnie, a i tak nie może swojego refa wstawić -__-''

A moge Wink

Co do promowania produktów z programu to polecam wszelkie zakątki internetu gdzie ludzie szukają pomyslów na prezent czy jakieś wydarzenie typu wieczór kawalerski itp, tam jest duże zainteresowanie no i na forach/stronach motoryzacyjnych można znaleźć pasjonatów takich rozrywek


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - gru.raf - 27-03-2015 15:47

Sceptycznie do tego podszedlem, z mysla ze trzeba miec "dzianych" znajomych zeby cos takiego sprzedac a tu prosze, drugiego dnia pierwszy profit i to całkiem konkretny, oby to nie było jednorazowe


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - broofie - 27-03-2015 16:00

Te dwie osoby z dwoma postami mnie przekonaly
facepalm
Wlasnie zrobiliscie sobie anty-reklame.


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - kamil66n - 27-03-2015 16:41

(27-03-2015 12:56)Pawel Szamotulski napisał(a):  Wszędzie można promować?
Wypłacają na PayPal?

W jakim sensie "wszędzie można promować" ? Chyba wszędzie Wink
Z PayPala nigdy nie korzystałem i szczerze mowiac nawet nie zwrocilem uwagi bo wzialem wypłate na konto


RE: Devil-cash.pl - nowy PP z branży motoryzacyjnej | Dowód wypłaty - Voldir - 27-03-2015 20:08

(27-03-2015 16:41)kamil66n napisał(a):  
(27-03-2015 12:56)Pawel Szamotulski napisał(a):  Wszędzie można promować?
Wypłacają na PayPal?

W jakim sensie "wszędzie można promować" ? Chyba wszędzie Wink
Z PayPala nigdy nie korzystałem i szczerze mowiac nawet nie zwrocilem uwagi bo wzialem wypłate na konto

Jeśli już zakładasz temat to prosiłbym Cię najpierw o przeczytanie regulaminu bo wygląda mi to po prostu na próbę zdobycia reffów i to wszystko. To nie jest prawidłowo założony wątek a do tego nie czytałeś regulaminu, ponieważ wstawiłeś refflinka, którego zresztą @[Coristo] już usunął Smile