Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc (/Temat-Poradnik-Potencjal-w-YT-zarob-mega-kase-Suby-PPA-PPI-etc-111084)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - broofie - 26-03-2015 22:07

Dwoch/trzech kont na kazdym jeden kanal.


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - adam064732 - 27-03-2015 22:59

Tak na przyszłość, nie kopiujcie wszystkiego Tongue
[Obrazek: fWigPHL.png]
[Odpowiedź na nieistniejacy komentarz] <--- wcale nie widać, że coś nie tak Big Grin


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - adios123 - 28-03-2015 06:16

#up
tak to ja, wlasnie wiem o tym ze blad zrobilem, ostatnio nic mi nie wychodzi i popelniam wiele bledow xD


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - lubiekeppa - 28-03-2015 09:23

Jezeli moje komentarze sie nie wyswietlaja tzn ze mam bana na konto ?
I czy moge zrobic konto o tej samej nazwie ?


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - broofie - 28-03-2015 09:57

Na pierwsze pytanie nie jestem w stanie odpowiedziec.
Konta o tych samych nazwach mozesz robic w nieskonczonosc, chyba, ze nazwa jest zastrzezona.


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - N0kia - 28-03-2015 10:59

Testy pora rozpocząćSmile


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - lubiekeppa - 28-03-2015 11:35

Ktos wie dlaczego jak dodam jedna odpowiedz i jest ona widoczna to jak dodam druga odpowiedz to juz jej nie widze?


Konta strasznie szybko dostaja bana (chyba) Napisze sie 2-3 odpowiedzi i potem juz nastepnych odp nie widac.


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - Voldir - 30-03-2015 00:47

UP

Komentuje odpowiedzi i lajkuje z 17 kont na YT i bana nie widać Smile

(28-03-2015 06:16)adios123 napisał(a):  #up
tak to ja, wlasnie wiem o tym ze blad zrobilem, ostatnio nic mi nie wychodzi i popelniam wiele bledow xD

No to się popisałeś facepalm


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - broofie - 30-03-2015 06:40

(28-03-2015 11:35)lubiekeppa napisał(a):  Ktos wie dlaczego jak dodam jedna odpowiedz i jest ona widoczna to jak dodam druga odpowiedz to juz jej nie widze?


Konta strasznie szybko dostaja bana (chyba) Napisze sie 2-3 odpowiedzi i potem juz nastepnych odp nie widac.
Nie dostaja bana tylko za szybko spamujesz. Zmieniaj tresc posta co kazda wiadomosc to sie beda pojawiac.


RE: [Poradnik] Potencjal w YT- zarob mega kase! Suby/PPA/PPI etc - lubiekeppa - 30-03-2015 14:52

(30-03-2015 06:40)broofie napisał(a):  
(28-03-2015 11:35)lubiekeppa napisał(a):  Ktos wie dlaczego jak dodam jedna odpowiedz i jest ona widoczna to jak dodam druga odpowiedz to juz jej nie widze?


Konta strasznie szybko dostaja bana (chyba) Napisze sie 2-3 odpowiedzi i potem juz nastepnych odp nie widac.
Nie dostaja bana tylko za szybko spamujesz. Zmieniaj tresc posta co kazda wiadomosc to sie beda pojawiac.

Nastepna wiadomosc pojawia sie jak nie ma w niej podanego linku .