Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale (/Temat-Skrypt-strony-typu-wiadomosci-pod-virale-111072)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - aero2 - 28-03-2015 16:31

Jeśli myślicie że viralka wam się rozpędzi szybko i leady będą wpadać jak szalone to się mylicie.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - broofie - 28-03-2015 16:32

(28-03-2015 16:31)aero2 napisał(a):  Jeśli myślicie że viralka wam się rozpędzi szybko i leady będą wpadać jak szalone to się mylicie.
Pozyjemy zobaczymy.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - rj7rad - 28-03-2015 16:35

(28-03-2015 16:31)aero2 napisał(a):  Jeśli myślicie że viralka wam się rozpędzi szybko i leady będą wpadać jak szalone to się mylicie.

Właśnie dziwi mnie, że na stronie ze skryptem, który udostępnia bez wiedzy wchodzącego, mam mniej wejść niż na czysty LP z ofertą


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - aero2 - 28-03-2015 16:43

Promowałem rzeczy, które mają najlepsze branie, czyli śmierć znanej osoby i też liczyłem na kokosy, niestety wpadł tylko 1 złamany lead.

Osobiście nie polecam viralki, chyba że na prawdę mamy duży ruch z minimum 1000 osób na stronie.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - rj7rad - 28-03-2015 17:23

(28-03-2015 16:43)aero2 napisał(a):  Promowałem rzeczy, które mają najlepsze branie, czyli śmierć znanej osoby i też liczyłem na kokosy, niestety wpadł tylko 1 złamany lead.

Osobiście nie polecam viralki, chyba że na prawdę mamy duży ruch z minimum 1000 osób na stronie.

Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - aero2 - 28-03-2015 17:32

(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - rj7rad - 28-03-2015 17:36

(28-03-2015 17:32)aero2 napisał(a):  
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.

No tak, ale spamując czystym linkiem z ofertą, też piszą że to wirusy, spamy itp.
Chodzi mi o to, ze teoretycznie ruch powinien być zwiększony dzięki viralce.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - Goldes - 28-03-2015 17:40

(28-03-2015 17:32)aero2 napisał(a):  
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.

Na dobrą sprawę promując zwykle programy też ludzie piszą że oszustwo dziś nawet trafił mi się komentarz że wchodząc w link ściąga wirusa na komputer który ma dostęp do wszystkiego. Mogę się mylić bo miesiąc dopiero na subach działam ale promując programy standardowe zarobiłem 3x mniej niż na własnej niszy przez 4 dni a też jest nie dopracowana ma charakter newsa (nie zadne usmiercanie ani nic takiego ) i wydaje mi się że taka wiralka była by dla mnie dobrym strzałem.


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - Koja - 28-03-2015 18:52

Głupoty gadasz aero Tongue Viralka znacznie zwiększa ilość wejść.

[Obrazek: ip4ham.jpg]
Zwykła strona z viralką, po 2 dniach niestety domene zablokowali i ruch spadał.

Bez viralki mam zazwyczaj po 6/7k wejśc, więc prawie 3 razy mniej.


@
A co do strony to ładnie wygląda. Łap reputa, kiedyś na pewno skorzystam Wink


RE: Skrypt strony typu wiadomości - pod virale - BossSH - 28-03-2015 19:00

(28-03-2015 17:40)Goldes napisał(a):  
(28-03-2015 17:32)aero2 napisał(a):  
(28-03-2015 17:23)rj7rad napisał(a):  Teoretycznie nawet na głupim spamie, viralka powinna zwiększyć liczbę wejść, bo przecież każdy kto wejdzie, udostępni link na swojej tablicy.
Ludzie już nie są głupi, piszą to wirus, powtórka wardęgi, ile razy już ona/on umiera?
Mówię to z dobrego serca, nie zależy mi na konkurencji bo i tak promuję z AdWorkMedia.

Na dobrą sprawę promując zwykle programy też ludzie piszą że oszustwo dziś nawet trafił mi się komentarz że wchodząc w link ściąga wirusa na komputer który ma dostęp do wszystkiego. Mogę się mylić bo miesiąc dopiero na subach działam ale promując programy standardowe zarobiłem 3x mniej niż na własnej niszy przez 4 dni a też jest nie dopracowana ma charakter newsa (nie zadne usmiercanie ani nic takiego ) i wydaje mi się że taka wiralka była by dla mnie dobrym strzałem.

Jak to mówią "wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma" i coś w tym jest. Wiadomo że po takim ostrzale spamu ludziom już coś w głowie świta na temat tych programów promując gotowe linki do programów już to wyłapują nawet jak opis jest przyciągający więc własne nisze coś mogą pomóc. Viralka teoretycznie powinna pomóc bo mamy szanse dotrzeć do większej ilości osób ale trzeba się przekonać samemu, bo gdyby iść tym rozumowaniem to z samych grup każdy powinien być już bogaczem skoro w grupach jest przeważnie zapisanych po 4k+ ludzi i więcej a każdy robi po kilkadziesiąt grup dziennie i więcej to powinniśmy mieć wyświetleń po kilka tysięcy ale niestety tak nie ma i nie ważne że w grupach są tysiące osób, dlatego trzeba sprawdzać próbować, sam dopiero zaczynam i mam mega nerwy jak mam odsłony a leady nie wpadają ale jakoś trzeba próbować Big Grin