Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
17 tys. $ z BH SEO i 14 tys. Euro rocznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 17 tys. $ z BH SEO i 14 tys. Euro rocznie (/Temat-17-tys-z-BH-SEO-i-14-tys-Euro-rocznie-111071)



17 tys. $ z BH SEO i 14 tys. Euro rocznie - 777 - 25-03-2015 19:38

U mnie tak to wygladalo

2007 rok - kupilem (za 7000 PLN) wypozycjonowana strone z ruchem na poziomie 40 tys/dziennie (byla w Top 3 na frazy zwiazane z techno MP3). Zarobki z Adsense na poziomie 50-70 $/dziennie. Poniewaz strona nie byla dalej pozycjonowana ledwo udalo sie odzyskac 7000 "wkladu" i koniec zabawy - ruch "zdechl"

Potem zainteresowalem sie pozycjonawaniem stron ale czekanie pol roku i wiecej na wyniki (White Hat SEO) mnie nie bawilo i "udalem" sie w kierunku Black HAT SEO

Znalazlem olbrzymie radzieckie strony (kazda strona 1 GB z plikami HTML po 500 kb). Zaladowalem 30 takich stron na serwer w US bez limitu powierzchni i transferu (koszt 10$/miesiac) i zaindeksowalem tylko w MSN.com

Strony te jak widac "dawaly" 20 - 90 tys. odwiedzin dziennie z angielskich fraz. Na poczatku kierowalem caly ruch na strony "zaparkowane" w exoclicku (max zarobek dzienny jak widac ponad 48$)

Poniewaz exoclick mial przez pare dni problem z hostingiem a nie chcialem ruchu "marnowac" przenioslem go na amerykanska strone randkowa (AFF) i tak juz zostalo

Jak widac max. zarobki dzienne na AFF to ponad 143 $. W sumie udalo sie wygenerowac ponad 9 mln. odwiedzin i 17310 $ zysku i potem MSN "nalozyl" filtry na takie strony i ruch zmalal do zera i koniec zabawy

Potem byla dluzsza przerwa w zarabianiu przez neta (ale caly czas zbieralem PDF-y o wszystkich dostepnych metodach)

I pod koniec 2011 bylem zmuszony do przejscia na zarabianie tylko przez net po kolejnej "redukcji" w pracy

Na szczescie udalo sie znalezc prawie zupelnie pasywny sposob i od 2012 "wyjmuje" rocznie ok. 14 tys. Euro (juz po zaplaceniu 10% podatku w USA i 4.5% w PL). Jak widac wychodzi ok 1100 Euro miesiecznie

Ten ostatni sposob ze zrozumialych wzgledow nie opisze dokladnie bo z tego teraz zyje ja i moja rodzina (zona nie pracuje a dziecko ma 5 lat wiec nie ma zartow)

Jak ktos ma doswiadczenia w PPI, PPC, CPA, PPV, Media Buy to BARDZO chetnie zaplace DUZE pieniadze za lekcje

Poniewaz w sumie w 3 bankach udalo sie uzbierac 200 tys. PLN teraz czas na MEDIA BUY (odkladalem to przez lata). Sposob polega na kupowaniu ruchu z banerow na stronach i kierowania go na oferty CPA

Mam 2 bardzo dobre manuale z w/w tematu:

Chad Hamzeh - Traffic Blackbook 1 (1.2 GB filmow co i jak) i Chad Hamzeh - Traffic Blackbook 2 (12 GB filmow co i jak)

Wlasnie "rozkminiam" material, lekko nie jest ale w Media Buy realnie mozna "wyjac" i 1000$ dziennie po opanowaniu tematu wiec warto sie pomeczyc

I to tyle...

Jak ktos ma cos powaznego na wymiane to prosze o PM-a, dojade na szkolenie w dowolne miejsce w Polsce lub zrobimy to zdalnie za pomoca Team Viewer-a

Regards

[Obrazek: 1_exo.jpg]

[Obrazek: 2_aff.jpg]

[Obrazek: 3_aff.png]

[Obrazek: 4_a.png]


RE: 17 tys. $ z BH SEO i 14 tys. Euro rocznie - bartheez - 25-03-2015 20:03

Można wiedzieć z jakiego programu jest ten pierwszy screen?