Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki hosting? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki hosting? (/Temat-Jaki-hosting-111067)

Strony: 1 2


Jaki hosting? - kesn_ - 25-03-2015 18:16

Witam szukam hostingu do domeny do niszy pod ppa a mianowicie nie wiem czy zagraniczny będzie lepszy. Rok temu założyłem na blogsposcie ale podczas bardzo dużego ruchu w krótkim czasie google, zaczeło mi usuwać blog. Czy warto na zagranicznym kupić na kórym trudno będzie usunac mi bloga?


RE: Jaki hosting? - linoskoczek - 25-03-2015 18:41

Kup w Biznes-Host (rabaty), tam nie usuną Ci bloga, jeśli jest zgodny z polskim prawem. Nie usuwają też blogów tylko dlatego, że jest to PPA, a nawet bronią klientów.
Zagraniczne hostingi wcale nie są takie lepsze... Po prostu polskie narzekadła narzekają na wszystko, a jak przejdą na hosting zagraniczni to już tacy wielcy (jak Warszawiacy Big Grin).


RE: Jaki hosting? - kesn_ - 27-03-2015 16:52

ok Hosting w biznes-host a domene gdzie warto kupić?


RE: Jaki hosting? - FreeZzz - 27-03-2015 17:08

polecam http://www.hekko.pl a domene to nazwa.pl Wink


RE: Jaki hosting? - PanCaro - 27-03-2015 20:22

też polecam hekko. A jak coś dużego planujesz to link w stopce z rabatami.

linoskoczek - zagraniczne hostingi są dobre. Chyba, że wykupisz za 0.05$ za miesiąc..... Każdy hosting trzeba odpowiednio dopasować do strony WWW.


RE: Jaki hosting? - linoskoczek - 27-03-2015 22:08

(27-03-2015 16:52)kesn_ napisał(a):  ok Hosting w biznes-host a domene gdzie warto kupić?

W OVH lub w Mintshost, jeśli byś brał odemnie wPLN (patrz sygnatura lub pisz PW).
Jeśli domena .pl, to jeszcze możesz zobaczyć na Gnum.pl, mają dobre ceny.

(27-03-2015 20:22)PanCaro napisał(a):  linoskoczek - zagraniczne hostingi są dobre. Chyba, że wykupisz za 0.05$ za miesiąc..... Każdy hosting trzeba odpowiednio dopasować do strony WWW.
Są porównywalne, jeśli chodzi o utrzymywanie stron. Jeśli natomiast potrzeba dobrego łącza, to rzeczywiście, w Polsce o spełniającą wymagania ofertę trudno.
Jeszcze przykład z zagranicznym hostingiem działającym w Polsce - OVH. Mają niskie ceny głównie z powodu taniego prądu. Jakość jest porównywalna z polskimi hostingami (pomijam support), ale cena niższa.
Może zbyt ogólnikowo napisałem w poprzednim poście, ale miałem na myśli to, że biorąc zagraniczny hosting wcale nie ma się gwarancji, że będzie lepszy.


RE: Jaki hosting? - kesn_ - 28-03-2015 13:01

Ok ale mi chodzi też o to czy jest różnica między polskim a zagranicznym a mianowicie jaka jest szansa,że mi zablokują stronę, bo ktos może zgłosić taką stronę np. I czy jest sens na darmowym hostingu stawiać stronę? Dodam, że w szczycie strona będzie osiągnie 40-70tyś wyświetleń na dzień, tak właśn ie wcześniej na blogspocie założyłem ale mi ją usunęli.


RE: Jaki hosting? - linoskoczek - 28-03-2015 17:07

(28-03-2015 13:01)kesn_ napisał(a):  Ok ale mi chodzi też o to czy jest różnica między polskim a zagranicznym a mianowicie jaka jest szansa,że mi zablokują stronę, bo ktos może zgłosić taką stronę np. I czy jest sens na darmowym hostingu stawiać stronę? Dodam, że w szczycie strona będzie osiągnie 40-70tyś wyświetleń na dzień, tak właśn ie wcześniej na blogspocie założyłem ale mi ją usunęli.

40-70 tyś unikalnych użytkowników dziennie czy wyświetleń stron dziennie?
Darmowy hosting na taką liczbę wyświetleń? pokerface Darmówka to się nadaje na 200 UU a nie dziesiątki tysięcy...

Do PPA poleciłem Ci Biznes-Host.pl, oni nie blokują stron użytkowników za samo PPA. Ogólnie trudno u nich o blokadę - w internecie znajdziesz sporo opinii od ludzi korzystający z PPA właśnie w Biznes-Host.
Co do zagranicznych hostingów to trudno się wypowiedzieć, bo w każdym kraju jest inne prawo. Np. w Szwecji czy Holandii są bardzo duże prawa prywatności i ludzie trzymają tam przeróżne strony. Z kolei w krajach takich jak Stany Zjednoczone administracja hostingów przyznaje, że chciałaby chronić użytkowników, ale prawo tam jest po prostu dziwne i często nie mogą nic z tym zrobić (tam w końcu o wszystko się sądzą, przypominam historię o gościu, który osikał X-Boxa i wygrał sprawę).

Ja na Twoim miejscu brałbym hosting tu w Polsce. Możesz ewentualnie powiedzieć coś dokładniej o stronie - nie niszę, ale co będzie się tam znajdowało, np. hacki, muzyka, filmy itp. Wtedy pomyśli się dokładniej.


RE: Jaki hosting? - kesn_ - 02-04-2015 09:40

(28-03-2015 17:07)linoskoczek napisał(a):  
(28-03-2015 13:01)kesn_ napisał(a):  Ok ale mi chodzi też o to czy jest różnica między polskim a zagranicznym a mianowicie jaka jest szansa,że mi zablokują stronę, bo ktos może zgłosić taką stronę np. I czy jest sens na darmowym hostingu stawiać stronę? Dodam, że w szczycie strona będzie osiągnie 40-70tyś wyświetleń na dzień, tak właśn ie wcześniej na blogspocie założyłem ale mi ją usunęli.

40-70 tyś unikalnych użytkowników dziennie czy wyświetleń stron dziennie?
Darmowy hosting na taką liczbę wyświetleń? pokerface Darmówka to się nadaje na 200 UU a nie dziesiątki tysięcy...

Do PPA poleciłem Ci Biznes-Host.pl, oni nie blokują stron użytkowników za samo PPA. Ogólnie trudno u nich o blokadę - w internecie znajdziesz sporo opinii od ludzi korzystający z PPA właśnie w Biznes-Host.
Co do zagranicznych hostingów to trudno się wypowiedzieć, bo w każdym kraju jest inne prawo. Np. w Szwecji czy Holandii są bardzo duże prawa prywatności i ludzie trzymają tam przeróżne strony. Z kolei w krajach takich jak Stany Zjednoczone administracja hostingów przyznaje, że chciałaby chronić użytkowników, ale prawo tam jest po prostu dziwne i często nie mogą nic z tym zrobić (tam w końcu o wszystko się sądzą, przypominam historię o gościu, który osikał X-Boxa i wygrał sprawę).

Ja na Twoim miejscu brałbym hosting tu w Polsce. Możesz ewentualnie powiedzieć coś dokładniej o stronie - nie niszę, ale co będzie się tam znajdowało, np. hacki, muzyka, filmy itp. Wtedy pomyśli się dokładniej.
Powiem tylko, że strona w szczytowym dniu osiągnie ilość odwiedzin tak jak pisałem. Na stronie będzie się znajdowało 1 post czy dwa i do tego odpowiedni szablon. chyba zdecyduje się na bizneshosta, a co polecacie skąd warto kupić domenę pl?


RE: Jaki hosting? - linoskoczek - 02-04-2015 11:52

(02-04-2015 09:40)kesn_ napisał(a):  
(28-03-2015 17:07)linoskoczek napisał(a):  
(28-03-2015 13:01)kesn_ napisał(a):  Ok ale mi chodzi też o to czy jest różnica między polskim a zagranicznym a mianowicie jaka jest szansa,że mi zablokują stronę, bo ktos może zgłosić taką stronę np. I czy jest sens na darmowym hostingu stawiać stronę? Dodam, że w szczycie strona będzie osiągnie 40-70tyś wyświetleń na dzień, tak właśn ie wcześniej na blogspocie założyłem ale mi ją usunęli.

40-70 tyś unikalnych użytkowników dziennie czy wyświetleń stron dziennie?
Darmowy hosting na taką liczbę wyświetleń? pokerface Darmówka to się nadaje na 200 UU a nie dziesiątki tysięcy...

Do PPA poleciłem Ci Biznes-Host.pl, oni nie blokują stron użytkowników za samo PPA. Ogólnie trudno u nich o blokadę - w internecie znajdziesz sporo opinii od ludzi korzystający z PPA właśnie w Biznes-Host.
Co do zagranicznych hostingów to trudno się wypowiedzieć, bo w każdym kraju jest inne prawo. Np. w Szwecji czy Holandii są bardzo duże prawa prywatności i ludzie trzymają tam przeróżne strony. Z kolei w krajach takich jak Stany Zjednoczone administracja hostingów przyznaje, że chciałaby chronić użytkowników, ale prawo tam jest po prostu dziwne i często nie mogą nic z tym zrobić (tam w końcu o wszystko się sądzą, przypominam historię o gościu, który osikał X-Boxa i wygrał sprawę).

Ja na Twoim miejscu brałbym hosting tu w Polsce. Możesz ewentualnie powiedzieć coś dokładniej o stronie - nie niszę, ale co będzie się tam znajdowało, np. hacki, muzyka, filmy itp. Wtedy pomyśli się dokładniej.
Powiem tylko, że strona w szczytowym dniu osiągnie ilość odwiedzin tak jak pisałem. Na stronie będzie się znajdowało 1 post czy dwa i do tego odpowiedni szablon. chyba zdecyduje się na bizneshosta, a co polecacie skąd warto kupić domenę pl?

Domenę .pl mogę Ci załatwić za 7.5zł w Mintshost.pl. Jak chcesz to pisz PW.
Jeśli chcesz kupić bezpośrednio do Gnum.pl lub OVH.pl.