Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). (/Temat-Zarabiaj-kilkadziesiat-zlotych-na-tydzien-regularne-wyplaty-111064)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 25-03-2015 17:41

Weszło bardzo wiele zmian, więc edycja poprzedniego posta nie miałaby żadnego sensu. Dlatego właśnie postanowiłem stworzyć nowy temat.

MAŁE INFO
Mamy już kilka osób regularnie wykonujących zadania, lecz teraz będzie ich więcej, oraz będą bardziej "pojemne" (mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi).

KONKRETY
Poszukujemy ludzi, którzy posiadają zmienne ip (może być router zmieniający ip po resecie lub tor), które chciałyby dorobić wykonując codziennie kilka prostych zadań.

Typy zadań:
- głosy
- kliki
- rejestracje itp.

PŁATNOŚCI
Płacimy za to od 20 Do 50 PLN na tydzień w zależności od Twojego zaangażowania, więc wydaje mi się, że stawka jest wysoka.

KONTAKT
Jeśli jesteś chętny napisz na
Emaila: [email protected]
lub GG: 336 294 78



RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzeń (regularne wypłaty). - misterzelek - 25-03-2015 18:04

Napisze dzisiaj tor można zainstalować tak???


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 25-03-2015 18:09

Tak.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Dziubek96 - 25-03-2015 18:45

Mam pytanie czy jak mam pakiet neta w sieci play to przy każdym razie gdy połączę się z siecią to zmienię IP tak jak w AERO?
Jak tak to jestem na tak Smile)


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 25-03-2015 18:46

Na to pytanie sam musisz znaleźć odpowiedź.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Szrejter - 25-03-2015 18:47

Jestem chętny mam neo, więc zmiana ip to kilka chwil Big Grin


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - Styler - 25-03-2015 18:48

W takim razie odezwij się na podany kontakt.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - dawid327 - 25-03-2015 19:20

Napisałem na gg Lol


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - darkmatthew - 25-03-2015 19:21

Ja już jestem uczestnikiem od bety,mogę potwierdzić,jedną wypłatę dostałem,akcje są proste.


RE: Zarabiaj kilkadziesiąt złotych na tydzień (regularne wypłaty). - rayden - 25-03-2015 20:31

Również biorę udział w projekcie. Na razie nie mogę narzekać Smile Zobaczymy jak się potoczy dalsza współpraca. Serdecznie polecam!