Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 domeny a 1 hosting - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: 2 domeny a 1 hosting (/Temat-2-domeny-a-1-hosting-111037)



2 domeny a 1 hosting - Voldir - 24-03-2015 22:17

Posiadam juz jedna stronę na własnym hostingu ale man pytanie. Może ono wyda Wam się głupie ale zaryzykuje. Mogę podpiąć druga domenę pod ten sam hosting ? Chodzi mi o postawienie drugiej strony. Tylko bez heheszków Big Grin hehe


RE: 2 domeny a 1 hosting - 4funsecond - 24-03-2015 22:20

Jestem na 90 procent pewien ze się da Smile


RE: 2 domeny a 1 hosting - DzejkobPL - 24-03-2015 22:41

Oczywiście. Chyba, że usługodawca ma jakieś ograniczenie domen per hosting.


RE: 2 domeny a 1 hosting - mamrocik - 24-03-2015 22:59

Jasne, że tak, lecz początek adresu będzie taki sam, to końcówka inna, jeśli wiesz o co mi chodzi Wink heheszki Big Grin
Próbuj nikt Ci nie zabroni , wal śmiało oknami i drzwiami. Próbować zawsze można Lol


RE: 2 domeny a 1 hosting - Voldir - 24-03-2015 23:00

Właśnie muszę to ogarnąć jak to działa a potrzebowałem szybkiej odpowiedzi bo wpadłem na fajną niszę. Poprostu nie opłaca mi się kupować drugiego, jeśli jest taka możliwość bo ten kupiłem w lutym na rok czasu a domena to koszt max 15 zł. Mowa o takiej, która mnie interesuje Wink


RE: 2 domeny a 1 hosting - DzejkobPL - 25-03-2015 13:07

Jak będziesz miał problem z podłączeniem to pisz na GG. Smile


RE: 2 domeny a 1 hosting - Kede - 25-03-2015 14:33

Jeżeli hosting z którego korzystasz nie ma ograniczeń co do ilości podpiętych domen to możesz podpiąć tyle domen ile Ci się podoba. Oczywiście musisz je dodać w panelu hostingu a następnie ustawić dnsy hostingu u rejestratora domeny. Chyba, że zamawiasz tam gdzie masz hosting to z automatu Ci podepnie i domena będzie funkcjonowała w ciągu 24h jak dnsy się odświeżą.


RE: 2 domeny a 1 hosting - Voldir - 25-03-2015 17:20

Tzn. Jeśli jest tak jak pisze @[Kede] to nie będzie żadnego problemu bo podłączenie kolejnej domeny, wygląda tak samo jak podpięcie jednej, którą już mam. Mimo wszystko dzięki za dobre chęci i konkretne odpowiedzi Smile

Hosting mam na heko.pl a korzystam z domen z forpsi.pl Smile


RE: 2 domeny a 1 hosting - Scrappyy - 17-04-2015 18:44

Zobacz na mintshost , tam da się tak normalnie Smile ,możesz sobie przejść z tego heko .Polecam mintshosta,