Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie pustych kont dla stażu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Tworzenie pustych kont dla stażu (/Temat-Tworzenie-pustych-kont-dla-stazu-111026)



Tworzenie pustych kont dla stażu - Onyke - 24-03-2015 19:23

Cześć.
Chciałbym sobie zrobić zaplecze w postaci kilkudziesięciu fake kont na FB, ale aktualnie nie mam na tyle czasu, aby do każdego dodawać zdjęcie profilowe, dodawać znajomych itp.
Czy jeżeli stworzyłbym sobie kilkadziesiąt typowo pustych kont bez zdjęć, znajomych itp (ale każde aktywować telefonicznie), a następnie po około 2 miesiącach zaczął uzupełniać te konta, to konta te będą bardziej wartościowe do spamu niż takie świeżo założone? Chodzi mi o to czy jest sens tworzyć takie konta teraz czy sobie odpuścić?


RE: Tworzenie pustych kont dla stażu - Dante_/ - 25-03-2015 15:35

Nie wiem czy 2 miesięczne konta będą jakoś mniej brane pod uwagę FaceBook'a, bo jak masz dostać blokadę albo weryfikacje to i tak ją dostaniesz ( najczęściej przez zgłaszanie profilu ).