Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com (/Temat-Faucet-Robot-Coin-Game-www-robotcoingame-com-111021)

Strony: 1 2 3 4


[Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - rincorn - 24-03-2015 19:09

Po standardowej rejestracji stajemy się uczestnikami programu na I poziomie. Na nasze naliczenia pracuje pierwszy z robotów, który wykonuje za nas ciężką pracę. Naszym zadaniem jest jedynie raz na 15 minut zatwierdzić efekt pracy robota. Ten efekt to 100 satoshi, które trafiają na nasze konto. To (400 satoshi/h) oczywiście żadna rewelacja, ale po osiągnięciu 1000 satoshi przechodzimy na kolejny poziom, na którym pracuje dla nas bardziej zaawansowany technicznie robot. Ten zarabia dla nas już 250 satoshi co 15 minut i walczy dzielnie aż mu się wytrą trybiki, co następuje po osiągnięciu 6000 satoshi, widocznych na naszym koncie. Pałeczkę wtedy przejmuje jeszcze bardziej zaawansowany technicznie robot, który wśród zgrzytów metalu i oparów cieczy chłodzącej, wyrabia nam 450 satoshi co kwadrans. Będzie tak walczył, póki na naszym koncie nie wyświetli się kwota 19500 satoshi. Wtedy dostajemy w użytkowanie robota, który.......itd, itp

Poziomów jest 20. Każdy kolejny przyspiesza zdecydowanie nasze zarabianie.

Jest jednak pewien haczyk. Otóż, jeżeli chcemy dokonać wypłaty (możliwej od III poziomu, po zdobyciu 6000 satoshi, na portfel w Faucetbox) automatycznie spadamy na początkowy poziom i zaczynamy zabawę od nowa.
To samo się dzieje, jeżeli osiągniemy najwyższy, XX poziom (po zdobyciu 8892000 satoshi)

Zapraszam do udziału i owocnych zbiorów życzęSmile

Link : http://robotcoingame.com


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - luko11 - 24-03-2015 21:11

Czyli według tego robot na poziomie 20 powinien nam dać 11500 satoshi, jednakże kiedy osiągniemy 20 poziom to tak na prawdę nie bd nawet okazji by zdobyć te 11500 satoshi - dobrze to rozumiem?


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - banipunz - 24-03-2015 22:41

Jeszcze sie nie rejestrowalem, ale
Luko, wedlug mnie po wbiciu 20 lvla trzeba nazbierac jeszcze x satoshi aby 'awansowac' na poziom 1 Smile


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - luko11 - 24-03-2015 23:02

Ja w sumie zacząłem, zanim pojawił się ten post, dochodzę do 3 poziomu (jeszcze 1h), ale do tego 20 levelu jeszcze DŁUGAAAA droga Smile


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - patryk006 - 25-03-2015 00:22

wszystko wiąże się z tym czy możemy "zaufać" że program nie zniknie z dnia na dzień aby posiedzieć dłużej na tym 20 lvlu (jak się jakoś tam doczłapiemy), jeżeli chcemy mieć pewne satoshi -> wypłacimy i spadniemy , możemy też poniekąd ryzykować i trzymać dłużej, osiągnąć wyższy poziom i zarabiać dużo więcej co dispensa


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - szarydg - 25-03-2015 09:29

a co tam zaryzykuję i się zapiszę Big Grin

teraz zobaczyłem że do piątku zarabia się nie co 15 a co 10 minut Smile


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - luko11 - 25-03-2015 16:05

Ja mam plan dojsc do co najmniej 10 poziomu - a potem pomysle o wypłacie Smile


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - bitcoinmaster - 25-03-2015 22:04

Ja uzbierałem w tym 70k i wypłaciłem, po co ryzykować.


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - szygorski - 25-03-2015 22:07

jestem zaskoczony, to może być hit! Ciekawe jak długo podziała i czy wypłaca...

316h - tyle potrzeba do 20 lvl a to daje około 14 dni ciągłego klikania, przydałby się autoclicker i vps, po 2 tyg byśmy zarobili 0,1 BTC czyli obecnie około 24$ i około 80-90 zł

[Obrazek: u3jhsd.jpg]

Chyba się nie pomyliłem w obliczeniach, czy to nie wygląda zbyt pięknie?

Nie ma refów i depozytów, im się to opłaca? Muszą zarabiać na czymś, reklamy? Może strona nie upadnie? Smile OBY!

Za sherowanie możecie dostawać nawet 30% więcej jak macie spamkonto na fb/tweeterze tak jak jak to warto! ->

[Obrazek: e2qsao.jpg]

Ps. jak zrobicie shere na tweetera to możecie cały tekst usunąć i napisać normalnego posta a i tak zaliczy bonus Smile


RE: [Faucet] Robot Coin Game-www.robotcoingame.com - luko11 - 26-03-2015 15:37

Jasne, że jest to źle policzone, ponieważ:

(posiłkuje się lvl 1 z tabeli) podałeś, że 600/h... ok jest to prawda, ale tylko do piątku, ponieważ od piatku jeden "claim" jest co 15 minut, a nie 10 - także czas się wydłuży

Zaraz podeśle poprawioną tabelkę Smile

[Obrazek: robotcoingame.jpg]

Po lvl 6 godzinne satoshi naliczana jest w inny sposób

Czas - Dni:Godziny:Minuty
Zarobek - Według aktualnej stawki na money.pl