Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab vs Advertzer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: LucreLab vs Advertzer (/Temat-LucreLab-vs-Advertzer-111013)

Strony: 1 2


LucreLab vs Advertzer - never1908 - 24-03-2015 16:44

Witam.
Mam dylemat który program lepszy LucreLab czy Advertzer?
Planuję zainwestować trochę $ ale nie mam pojęcia na który z nich.
Lucrelab mnie zaczal denerwowac bo sa lagi, jest captcha i niskie naliczenia - przeciwienstwo advertzera :v


RE: LucreLab vs Advertzer - asamer - 24-03-2015 16:56

Ja działam w tych dwóch, tu i tu jest podobnie, natomiast działanie LucreLab faktycznie mocno szarga nerwy, dzisiaj np 100 reklam, a strona tak muli, że nic nie da się zrobić, wiec przy tym AdVertzer to bajka. Ze swojej strony mogę więc wskazać na Advertzer, ale tak naprawdę z tych dwóch wybrałbym ProfiForest, zasada działania taka sama, strona śmiga, że aż miło i naliczania bardzo wysokie.


RE: LucreLab vs Advertzer - czarny7777777 - 24-03-2015 17:57

lub poczekac 2 tyg i zainwestowac w pv

a pf niby wszystko cacy niby wszystko ok ale jakos śmierdź i to ostro
a jak dzis nie wystartuje Micro Jobs (przekładany byl chyba z 5 razy za 2 h start) to okaze sie ze ta strona to wydmuszka i czysta piramida i admin nie ma nigdy zamiaru wprowadzac nowych opcji jak gry czy akcje aby żywot przedłużyć


RE: LucreLab vs Advertzer - todek78 - 24-03-2015 19:04

Ale profitforest mi już się dawno zwrócił z taką samą inwestycją jaką mam w LucreLab, w którym mam daaaaleko do zwrotu. Z Profit forest już dwie wypłaty mam na stp, które w godzinę były na moim koncie. Aha, i bez poleconych, bo ja wypłacam zawsze refback od pierwszych depozytów. Prawda, że odkładają cały czas, ale w razie jakichkolwiek problemów czat na żywo i expresowo załatwione, moi poleceni mogą to potwierdzić ;)Ztych trzez zdecydowanie PF. A najlepszy w necie Trafficmonsoon i APV. Oczywiście to moje zdanie, bo tu zarobiłem, ale każdy może mieć inne Smile


RE: LucreLab vs Advertzer - overlord25 - 24-03-2015 21:25

Najlepszy z tych wszytkich jest Advertzer prawdziwa przyjemność w klikaniu reklam i szybkości działaniu stronySmile w rankingu alexa zdecydowanie wyprzedza swoich konkurentówSmile mocno jest promowany w przeciwieństwie do LucreLabSmile


RE: LucreLab vs Advertzer - never1908 - 24-03-2015 21:29

Narazie zainwestuję chyba w Advertzer i pobawię się profitforestem ale nie będę nic wpłacać Wink


RE: LucreLab vs Advertzer - MistrzuSysi - 25-03-2015 10:59

LucreLab zaczyna swoje działanie i dlatego się muli może. DigAdz na początku też był bardzo nerwowy non stop problemy, ale się wszystko uspokoiło i jest ok. Dlatego polecam się przyglądać programowi LucreLab Bo opinii na necie nie ma za ciekawych. Ja na obecną chwilę skupiam się na TM i nie żałuję. Jest programem stabilnym z 110%ROI i jest OK. Długi czas jechałem bez AdPacków i było ok. Nie musisz nic inwestować a możesz zarabiać. Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz zarabiać dodatkowo więcej.
Płacę za poleconych
ZOBACZ


RE: LucreLab vs Advertzer - rafi213 - 25-03-2015 15:14

i tu po rozmowie z adminem Lucre muszę was nieco zdziwić - takiej ilości reklam jak wczoraj już nigdy nie będzie ( w sensie planktonu) działanie strony naprawiione wszystko śmiga jak należy, druga capcha przy potwierdzaniu reklam zdjęta.

Jak dla mnie dzisiaj to czysta przyjemność robić reklamy tam . Co do wielkości naliczeń to od początku było mówione że będzie bez szaleństw aby jak najdłużej był stabilny projekt.
Swoją drogą nie są one wcale takie małe a często dostaje się jakieś gratisy na początku jak np. wczoraj prezent w postaci podwójnych naliczeń czy kilka dni z podwójną ilością reklam aktywacyjnych.
Tam gdzie jest szybka stopa zwrotu to taki revshare szybko pada a jak widze klonów się narobiło dużo.
To co mnie przekonało do LucreLavb to doświadczenie admina z autosurfon ( nikogo nie zostawił na lodzie wbrew opiniom), sam pomysł projektu, jego transparetność i bardzo szybka reakcja i informacja na wszelkie problemy z tym związane. Bezpośredni kontakt z adminem też troche przeważył rzecz jasna Smile


RE: LucreLab vs Advertzer - asamer - 25-03-2015 15:51

To jak masz kontakt z adminem, to szepnij niech chociaż Payze wprowadzi, bo zaczynam od zera, ze względu na brak odpowiednich procesorów płatniczych.


RE: LucreLab vs Advertzer - MistrzuSysi - 25-03-2015 16:01

Jakie masz procki @[asamer] Z PM $$$ wymienie na PP