Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka sieć komórkową wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaka sieć komórkową wybrać? (/Temat-Jaka-siec-komorkowa-wybrac-111007)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - Ratchet - 24-03-2015 17:55

Red Bull Mobile, za 30 zł miesięcznie masz to samo co w Virgin Mobile, tylko zamiast 2 GB neta jest 3 GB.


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - Scoobyx - 26-03-2015 20:26

Jeśli chodzi o virgin mobile, to faktycznie w ofercie na kartę, przy doładowaniu powyżej 5 zł, konto jest ważne przez rok? Zaciekawiła mnie ich oferta, bo w red bull mobile się kaszana zrobiła.


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - DzejkobPL - 26-03-2015 20:36

@Scoobyx - tak Smile

Sam kiedyś z tego korzystałem.


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - vivat32 - 08-04-2015 13:57

Mi play najbardziej odpowiada ale myślę zmienić na coś, co będzie lepsze do pakietu internetowego, bo tu z tym średnio


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - funuman - 11-04-2015 15:00

Polecam orange, przeszedłem ostatnio na abonament 35zł i mam wszystko za fri + 1gb ;-)


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - wizaz - 16-09-2015 23:38

Zgadzam się, Virgin jest teraz najlepszy. Ja mam tą taryfę za 29 zł, gdzie mam sms i telefony darmowe plus 5GB neta (szczegóły https://virginmobile.pl/oferta/bezlimitu ) . A najlepsze jest to, że nie muszę co miesiąc doładowywać, bo ważność konta przedłuża się o rok po doładowaniu


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - asiorek - 17-09-2015 00:14

powiem tak, byłem w plusie kilka lat, oferta na karte.. Zaczynało mnie dobijać to, że płace prawie 40 zł ( 35 zł ) za nic.. gdzie u konkurencji jest mega ciekawo Smile
Zacząłem przeglądać oferty, robić porównania itd.
Wyszło na to, że w moim zestawieniu było 2 operatorów. Nju jak i VM. No to dalej sie zagłębiamy i patrze 5gb neta z lejkiem , sms i rozmowy nielimit za 30 zl
Halo, da się ? W plush za 35 zl mialem rozmowy i sms nielimitowane i tylko 500 mb internetu.. Teraz mija 3 tydzien jak jestem w VM mam 5 gb internetu po LTE z prędkością 50 mb/s .. Do tego gg fb messenger i cos tam jeszcze jest bez limitu więc jak narzie wykorzystałem z 1gb intesywnego korzystania z internetu.. Polecam serdecznie naprawdę Big Grin


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - sojusznik - 17-09-2015 00:38

Jak dla mnie abonament w PLAY to najlepsze co może być, ale jeśli chcesz zmian to myślę, że Plush jw. Smile


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - asiorek - 18-09-2015 10:16

Nie plush a virgin mobile Wink nie ma nic chyba lepszego na karte niz virgin no i ewentualnie jeszcze nju

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Jaka sieć komórkową wybrać? - Artinesse - 18-09-2015 10:24

Virgin Mobile
za 29 zl miesiecznie masz nie limitowane smsy, rozmowy i internet.