Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aubemajang oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: aubemajang oszust (/Temat-aubemajang-oszust-111001)



aubemajang oszust - rekki - 24-03-2015 12:09

Wykorzystując aferę oraz nagonkę na moją osobę na forum, pewny użytkownik postanowił to wykorzystać i skorzystać z braku mojej czujności.
Screen jego posta w temacie.
[Obrazek: aubeJPG_wehpsxr.jpg]

Oraz rozmowy na GG.
[Obrazek: aube2JPG_wehpsxn.jpg]

Od tamtej pory odpisał tylko:
[Obrazek: aube3JPG_wehpsxw.jpg]

I do teraz brak odzewu z jego strony, mimo że jest online na forum.


RE: aubemajang oszust - rojcio - 24-03-2015 15:23

Info od znajomego który się zna. Alert dotyczy developerów którzy korzystają AKTUALNIE Z APKI! GDYBY APLIKACJA BYŁA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OGRANICZONA TO WSZYTKO BYŁO BY W ALERTACH. Dostałeś starą apke? Jak nie to wymuszenie.


RE: aubemajang oszust - aplikac12 - 24-03-2015 15:29

(24-03-2015 15:23)rojcio napisał(a):  Info od znajomego który się zna. Alert dotyczy developerów którzy korzystają AKTUALNIE Z APKI! GDYBY APLIKACJA BYŁA W JAKIKOLWIEK SPOSÓB OGRANICZONA TO WSZYTKO BYŁO BY W ALERTACH. Dostałeś starą apke? Jak nie to wymuszenie.

Znajomy ma własna firme wprowadza apki na strone. Pisałem z nim na temat alertów. Dowiedziałem się, ze apki działaja. A przycisk działa na? O tutaj wypowiedź http://prntscr.com/6krc0l Przez ten przycisk możemy zgłaszać nowe uprawnienia itp


RE: aubemajang oszust - twardy - 24-03-2015 15:32

Dzien bez jakiegos szwidla na apce, dniem straconym...


RE: aubemajang oszust - rojcio - 24-03-2015 15:35

No niech nie robią jaj że wmawiają że im zbanowali apkę która dalej postuje i działa normalnie... i tym sposobem wymuszają "DARMOWE" aplikacje dobry sposób oszustwa ale na pewno będzie ukrócony. Co najgorsze Rekki przez takich wymuszaczy stracił opinie i prawie dostał bana.


RE: aubemajang oszust - aplikac12 - 24-03-2015 15:38

(24-03-2015 15:35)rojcio napisał(a):  No niech nie robią jaj że wmawiają że im zbanowali apkę która dalej postuje i działa normalnie... i tym sposobem wymuszają "DARMOWE" aplikacje dobry sposób oszustwa ale na pewno będzie ukrócony. Co najgorsze Rekki przez takich wymuszaczy stracił opinie i prawie dostał bana.

Ale jeżeli ktoś kupił apke nawet nie wiem jak ją skonfigurować hehe. Zrobiłem strone rekkiemu strona normalnie działa z apka.


RE: aubemajang oszust - Admin - 31-03-2015 21:38

Zamykam na prośbę rekki


aubemajang oszust - Admin - 31-03-2015 21:38

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.