Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. (/Temat-Niebawem-dostaniesz-wezwanie-na-szkolenie-110957)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Max998 - 23-03-2015 14:40

Jak w linku, niebawem większość z nas dostanie ''zaproszenia'' na odbycie ćwiczeń w wojsku, jesteś gotowy? Smile

Co najlepsze, my mamy iść na ćwiczenia a posłowie? Jak zawsze nic nie robią, nie szkolą się bo wiadomo, że w razie czego uciekną.. I to wszystko przez jakiegoś pied*olonego putina..

Więcej - http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3782205,mobilizacja-rezerwistow-stawiennictwo-natychmiastowe-cwiczenia-wojskowe-pobor-do-wojska-2015,id,t.html


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - KacperIvD - 23-03-2015 14:46

pojeee*aneee.. WALIĆ TO Wink


Dziękuję za uwagę! Big Grin


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Max998 - 23-03-2015 15:01

Chciałbym by to było takie proste..
Jak się ktoś nie stawi to sami po niego przyjdą.

Ja rozumiem takie szkolenia ale każdy we własnej jednostce a nie jednej gdzieś w Polsce i dojedź tu w 4 godziny.. Do tego nie tygodniami a np. codziennie od xx:xx -do xx:xx, coś w stylu zajęć szkolnych.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - aero2 - 23-03-2015 15:17

Mnie to w czasie pokoju nie wezmą, ale w czasie mobilizacji już mogą.
Las mam blisko to może uda mi się uciec i sobie odjadą na zawsze.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - twardy - 23-03-2015 15:23

To tylko dla ludzi, ktorzy przeszli juz jakies szkolenie i maja przydzial do jednostek. Ten artykul to tylko zwykle straszenie + niewiedza 'dziennikarza'.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - badii - 23-03-2015 15:27

Dopóki będzie Komorowski rządzić w tym kraju i PO dopóty takie rzeczy się będą dziać.
Jedyna nadzieja jest w Nas - młodych ludziach - którzy pójdą i zdetronizują tego szczyla z posady, Korwin na prezydenta!


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Money. - 23-03-2015 15:42

Nie wierze, że coś takiego może się stać Wink Nie ma szans.. Wygląda to na tekst jak z jakieś viralki xD
Takim pedałom to by się przydało >> KLIKNIJ << . Takie moje zdanie. Pozdrawiam.


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Max998 - 23-03-2015 15:47

(23-03-2015 15:23)twardy napisał(a):  To tylko dla ludzi, ktorzy przeszli juz jakies szkolenie i maja przydzial do jednostek. Ten artykul to tylko zwykle straszenie + niewiedza 'dziennikarza'.

A no właśnie na TVN24 np. (ulubiona stacja mojej mamy.. Undecided) wypowiadał się jakiś generał i mówił, że to dotyczy każdego bez względu czy miał styczność czy nie. Ja mam tylko nadzieję, że zacznie się burza o to w internecie i odejdą od tego pomysłu.. Z resztą nie wiem czy dzisiaj czy coś ale już kilkaset osób dostało i musiało się stawić.. Angry


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Watoga - 23-03-2015 15:56

Raz czytam że tylko chętnych.
Drugi raz ze rocznik 95.
Potem ze 19 latkowie.
Teraz kazdy...

co to kuźwa za kaszana?
Kazda gazetka czy tv śpiewa inaczej.


Nie ma co czyżby z tego mozna zrobic nisze pos sub sms????


RE: Niebawem dostaniesz wezwanie na szkolenie.. - Max998 - 23-03-2015 16:11

Tak.. ''Lista osób wezwanych do obowiązkowego szkolenia wojskowego'' i 100 wymyślonych nazwisk. Big Grin
Nie musicie dziękować za niszę.. Big Grin