Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) (/Temat-Jak-zaczac-w-Paidverts-od-zera-testy-weterana-110948)

Strony: 1 2 3


Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - kolorpurpury - 23-03-2015 13:56

Jako, że czas przed swapem jest trochę nudny postanowiłem do tego momentu pobawić się w "zaczynanie od zera"

Co prawda zaczynam dokładnie od stanu 2055 BAP (powiedzmy że kilka dni ominąłem) ale jest to nawet mniejsza ilość niż przy inwestycji 1,05$ Do uzbierania w kilka dni.

Chodzi mi po prostu o to by poczuć się jak użytkownik bez kasy na inwestycję ale unaocznię wam jak to może wyglądać po kilku dniach zbierania BAP w zasadzie w ten sam sposób.

Po swapie będzie to w pełni możliwe dopiero po 60 dniach kiedy otworzy się market akcji za BAP. Przed swapem było to możliwe przez dłuugi czas.

W ciągu pierwszych 60 dni po swapie nowi użytkownicy będą mogli zarabiać:
Przez pierwsze 7 dni 16x25 BAP (przyjmuję, że codziennie wyklikają wszystkie reklamy) 400 BAP - 100 tax = 300 BAP dziennie

Potem 8x25 BAP - 100 tax = 100 BAP dziennie

Przy obecnym modelu oraz dostępnych 4 paczek micro ads pack codziennie wasze BAPY na pewno zamienią się w całości na kasę bez kupowania recyklingu (jest rozsyłane mnóstwo losowych reklam o niskich wartościach.

W ciągu pierwszych 10 dni zarabiacie dokładnie 2400 BAP - włączając codziennie 4 micro ad packi zamienicie 2000 BAP na 1$ pozostałe 400 BAP to 20 centów które na pewno też zarobicie. W ten sposób w zasadzie po zamianie 2100 BAP (1,05) Czyli po 7 dniach możecie kupić pierwszą kampanię, która daje 3100 BAP.

W ten sposób zaczynacie się mocno rozwijać, oczywiście trzeba się naklikać Smile

To jest minimalny zarobek przy nie działającym markecie

Przy działającym markecie można obracać akcjami, kupować je za kasę i sprzedawać za BAP jeśli tylko będzie to opłacalne chociaż w takim stopniu jak kampania reklamowa (czyli za 1$ około 3000 BAP)



Ja przed swapem pobawię się w testowanie modelu z akcjami zaczynając od tych 2055 BAP czyli w zasadzie po max 7 dniach klikania Smile

Strategia to klikanie jak największej ilości reklam nawet tych najmniejszej wartości przy włączonym recyklingu i zamienianie je w markecie na BAP, ponieważ obecnie jest to bardziej opłacalne niż kupowanie kampanii ale gdy stanie się mniej opłacalne spokojnie można zbierać do 1,05$ i kupować kampanie Smile

Od klikanych reklam zapomniałem odjąć 5% dla sponsora. Chodzi mi o to mniej więcej jak można zacząć bez kasy żeby to unaocznić użytkownikom, którzy zaczynają swoją przygodę z zarabianiem przez internet Smile

odgapiłem do od jakiegoś użytkownika, który wyzerował konto i chce zarobić 1000$ tym sposobem (ja aż tak zdeterminowany nie jestem ale do swapu się pobawię Smile )

Będę pisał tutaj jakieś podsumowania ile zarobiłem Smile

Główna strategia to klikać wszystkie reklamy aktywacyjne, wszystkie 4 Micro Ad Packi i jak najwięcej reklam nawet o wartości 0.0005$ najlepiej wszystkie jakie dostanę. A za zarobioną kasę kupować akcje i sprzedawać je za BAP bo jest to teraz dużo bardziej opłacalne niż kampanie Smile



START
23 marca 13:30: 2055 BAP____0.00000$
23 marca 23:59: 1786 BAP____0.12796$
25 marca 11:00: 1157 BAP____0.44574$
25 marca 23:45: 1257 BAP____0.60335$
27 marca 22:45: 0 BAP____1.23748$
28 marca 19:50: 16718 BAP____0.03468$
2 kwietnia 23:30: 14199 BAP____1.37184$
3 kwietnia 23:59: 13594 BAP____1.53852$
5 kwietnia 21:00: 0 BAP____2.11813$ - skończyłem, ogólnie dużo reklam przepadło w te dni. Na pewno coś około dolara mniej zarobiłem nie wyklikując wszystkiego, może ponad dolara. Bapy przegrałem w Coin Flip, w pełni zaryzykowałem no i tak wyszło Smile Ogólnie chciałem pokazać, że zaczynając od zera można zarabiać po kilkanaście - kilkadziesiąt centów dziennie i szybko awansować w grupach Smile



RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - bercik80.98 - 23-03-2015 16:32

Ja jestem w PV od 15.02 (bez inwestowania) i mam 2,30$ 33 akcje 2000 Bap (trochę ich straciłem w grach)
Planuję do swapu uzbierać jak najwięcej $ aby od razu kupować kampanię. Mam nadzieję że uda mi się coś zarobić. Będę obserwował przebieg twoich zarobków ... Smile


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - MateuszLaskowski - 23-03-2015 17:54

ciekawa opcja mozna priv


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - kolorpurpury - 23-03-2015 23:38

Możesz napisać priv. Zarobki będę podawał w pierwszym poście no i pisał co nowego w kolejnych więc będzie można same zarobki śledzić wchodząc w pierwszy post Smile


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - kolorpurpury - 24-03-2015 12:19

Wczorajszy dzień podsumowałem w pierwszym poście. Dzisiaj wstaję - do wyklikania mam 105 reklam plus oczywiście jak uruchomię MAP (micro ad pack) to 48 dodatkowych reklam Smile Wyklikam wszystko gdzieś do 14 - 15 (oczywiście też robiąc inne rzeczy Smile ) I podsumuję zarobki Smile Jak Bapy spadną do zera - za zarobioną kasę wykupię akcje i sprzedam za BAP - będzie można dobrze zobaczyć różnicę jak zwiększy się ich ilość względem tej początkowej Big Grin


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - MistrzuSysi - 25-03-2015 10:14

Idzie wyciągnąć bez inwestowania kasę w PV. Mój polecony jest od SWAP i ma 12$ ale reklam jest masa. Czasem miał 120 nawet. Kampanii ani jednej jeszcze nie kupił.


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - kolorpurpury - 25-03-2015 11:05

Wczoraj niestety bez micro ad packów i nie wyklikałem wszystkich reklam bo wezwały inne ważne obowiązki ale podsumowanko napiszę ile mam kasy i BAP przed wyklikaniem reklam dzisiaj a potem jeszcze po wyklikaniu Smile Smile Postaram już się nie obijać Big Grin


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - rafi213 - 25-03-2015 13:05

że tez znajdujecie czas i checi na klikanie takiej ilości planktonu , dla mnie każda ilość powyżej 30 reklam to stanowczo za duzo.


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - SmigolMarek - 25-03-2015 17:26

Wczoraj to ja na pewno ponad 30 reklam po 0,0005$ wyklikałem a czas się zawsze z znajdzie


RE: Jak zacząć w Paidverts od zera - testy weterana :) - kolorpurpury - 25-03-2015 23:42

Ja sobie klikam przy okazji robiąc coś innego - zresztą robię to tylko dla testów bo normalnie trochę inną kasą obracam w tym programie może nie jakąś ogromną no ale to są inne pieniądze. Przed swapem jednak nic się nie dzieje ale można zarobić nawet w zerowej grupie znacznie lepiej niż na buxach co daje duży potencjał takiemu PV - niech by połowa klikaczy w buxach przeszła tutaj to zarobki mają dużo większe a PV większą bazę użytkowników co daje większe możliwości Big Grin

Dzisiaj brakło czasu na 4 micro ad packi więc wyklikałem dwa plus te reklamy co były i reklamy bonusowe. Podsumowanie w pierwszym poście Tongue Można wyciągać lepsze dniówki od zera niż ja w swoich testach Smile