Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagle ograniczenie konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nagle ograniczenie konta (/Temat-Nagle-ograniczenie-konta-110939)



Nagle ograniczenie konta - pokezaju - 23-03-2015 09:12

Witam, otóż dostałem nagle ograniczenie konta, ponieważ teoretycznie ktoś miał dostęp do niego...
Sprawa wygląda tak. Konto bankowe i wszystko inne przeszło, ale jest problem z karta. Z konta pobralo 6,50zl, ale pin nie został zaakceptowany wiec dostałem następującą instrukcje:

Re-enable your card with PayPal

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:

A valid photo ID (front/back copy)A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account

We'll contact you within 7-10 business days upon successful upload to complete the procedure. Any issue with files upload? Please call our Customer Support and we'll help you.

Pierwszy punkt czaje, ale drugiego totalnie nie. Mógłby mi ktoś wyjaśnić? Jak weryfikacja tym przejdzie to moje 6,50zl odzyskam?

Z góry dzięki za odp


RE: Nagle ograniczenie konta - Mercz - 27-03-2015 18:48

Wysyłałeś dowód osobisty?


RE: Nagle ograniczenie konta - linoskoczek - 27-03-2015 22:00

Drugi punkt mówi o wyciągu czy tam zestawieniu płatności (nie znam dokładnego określenia) karty, który pokazuje przeprowadzone transakcje, ostatnie 4 cyfry numeru Twojej karty i Twoje dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania. Dane muszą być takie same jak do Twojego konta PayPal.


RE: Nagle ograniczenie konta - pokezaju - 28-03-2015 19:11

Dzieki za odp. Udalo mi sie dojsc do tego ,tego samego dnia. Tylko jeszcze problem ,ze z konta pobralo 6,5zl i na pp sie nie pojawilo ;/


RE: Nagle ograniczenie konta - bartex89 - 28-03-2015 19:21

zawsze robia refund, czekaj spokojnie


RE: Nagle ograniczenie konta - Mercz - 29-03-2015 01:58

Kasę oddadzą na pewno. Wink


Odp: Nagle ograniczenie konta - damianus627 - 30-03-2015 07:35

Ja u siebie wczoraj dodałem kartę, wszedłem w zablokowane środki na koncie i widzę że zabrało 1$ i później 6,5zł (odrazu przepisałem ten kod na PP i nie musiałem czekać kilka dni). Wie ktoś po co zabrali dolara? Jak kiedyś dodawalem kartę zabrało tylko 6.5zł.


RE: Nagle ograniczenie konta - uzyszkodnik - 30-03-2015 15:26

blokada 1zł/1$ zniknie po dwóch tyg. i nie zostanie rozliczona(nie zabiorą tego z konta)


RE: Nagle ograniczenie konta - pokezaju - 30-03-2015 17:02

Juz po. Namęczylem się z ich debilnym systemem kontaktu ale załatwione