Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekki - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Rekki - oszust (/Temat-Rekki-oszust-110931)

Strony: 1 2 3


RE: Rekki - oszust - aubemajang - 22-03-2015 23:09

Mi tez sprzedal apke ktora ma to samo to znaczy ze ona byla juz zablokowana? I ma czarna przeszlosc? Jezeli tak to chce zwrotu pieniedzy bo przed zakupem zapewnial mnie ze apka nieuzywana mam rozmowy na gg czyli wprowadzanie w blad jak nie odda kasy ide na policje


Rekki - oszust - DzejkobPL - 22-03-2015 23:13

Robi się ciekawie. Smile
Czyżby powtórka z rozrywki?
[Obrazek: tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif]


RE: Rekki - oszust - Tidus - 22-03-2015 23:15

(22-03-2015 23:09)rekki napisał(a):  Gdy "problem" pojawił się na pierwszej apce, sprawdziłem drugą i nie było żadnych problemów, zamieniłem apki i użytkownik dostał drugą, po chwili jego użytkowania wyskoczył błąd. Jeśli ta apka jest niedziałająca, to tylko dlatego, że sam ją "zepsułeś", szkoda, że nie zrobiłem screena, byłoby wszystko jak na tacy Wink

Identyczne tłumaczenie jak z kontami, no nie wierzę Wink
Jak dawałem konta to działały uaua


RE: Rekki - oszust - steel123 - 22-03-2015 23:15

(22-03-2015 23:09)aubemajang napisał(a):  Mi tez sprzedal apke ktora ma to samo to znaczy ze ona byla juz zablokowana? I ma czarna przeszlosc? Jezeli tak to chce zwrotu pieniedzy bo przed zakupem zapewnial mnie ze apka nieuzywana mam rozmowy na gg czyli wprowadzanie w blad jak nie odda kasy ide na policje

Popieram aplikacja ma czarną przeszłość użytkownik Rekki którym nam sprzedał aplikacje nie mówiąc "wcisnął " chciał się ich pozbyć zarobił i teraz twierdzi że działają.

Drogi kolegi Rekki: oświęce Cię, nie da się zepsuć apki przez wejście do niej, także nie kombinuj bo robisz sobie co raz większe problemy..
Również mam rozmowy gg, screeny.

Dołączam się do kolegi, zróbmy z tym porządek, okrada nas człowiek i wprowadza w błąd, masz ostatnią szansę przesyłasz pieniądze na ten sam adres paypal z którego dostałeś dziś 200zł i kończymy transakcję.

(22-03-2015 23:15)Tidus napisał(a):  
(22-03-2015 23:09)rekki napisał(a):  Gdy "problem" pojawił się na pierwszej apce, sprawdziłem drugą i nie było żadnych problemów, zamieniłem apki i użytkownik dostał drugą, po chwili jego użytkowania wyskoczył błąd. Jeśli ta apka jest niedziałająca, to tylko dlatego, że sam ją "zepsułeś", szkoda, że nie zrobiłem screena, byłoby wszystko jak na tacy Wink

Identyczne tłumaczenie jak z kontami, no nie wierzę Wink
Jak dawałem konta to działały uaua

Nie wierzę, poważnie? czyli nie tylko u nas jest "zepsułeś wszystko było okej "


RE: Rekki - oszust - aubemajang - 22-03-2015 23:19

Ja juz mu napisalem, nie dostane kasy to zalatwie to.inaczej bo to czyste oszustwo.


RE: Rekki - oszust - rojcio - 22-03-2015 23:26

Zaraz, zaraz. Komunikat wyskakuje a sprawdzaliście czy aplikacja nadal działa? Nie koniecznie to może oznaczać jakas czarną przeszłość a jedynie byc spowodowane migracja aplikacji pomiędzy kontami i natychmiastowe uaktywnienie jej. Jeżeli aplikacja jest działająca i posty wychodzą to myślę że to tylko dlatego. Jeżeli miała by jakąś przeszłość to w alertach byłyby wpisy.


RE: Rekki - oszust - Mikey - 22-03-2015 23:49

@[rekki], może wyjaśnisz nam całą sytuację?


RE: Rekki - oszust - rekki - 22-03-2015 23:51

@[Mikey] Oddałem pieniądze.


RE: Rekki - oszust - sad - 23-03-2015 05:58

Wyskakuje bo użytkownik chciał wysłać wecej rzeczy do zgloszenia np datę założenia konta itp. Czyli start submision

(22-03-2015 23:26)rojcio napisał(a):  Zaraz, zaraz. Komunikat wyskakuje a sprawdzaliście czy aplikacja nadal działa? Nie koniecznie to może oznaczać jakas czarną przeszłość a jedynie byc spowodowane migracja aplikacji pomiędzy kontami i natychmiastowe uaktywnienie jej. Jeżeli aplikacja jest działająca i posty wychodzą to myślę że to tylko dlatego. Jeżeli miała by jakąś przeszłość to w alertach byłyby wpisy.

I tu masz rację. wszystkiwszystkie błędy są w alert na Zawsze.

http://doladowania.joi.pl/g a ta strona to co hehe

Strona z apka widać ze działa nie wyskakuje nic. W developers żadnego błędu nie bylo


RE: Rekki - oszust - rojcio - 23-03-2015 11:24

No tak. Moim zdaniem nieumiejętnie ustawili aplikację a apki od Rekkiego są działające sam jestes tego przykładem Sad.