Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rekki - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Rekki - oszust (/Temat-Rekki-oszust-110931)

Strony: 1 2 3


Rekki - oszust - steel123 - 22-03-2015 22:28

Po ciężkich debatach udało mi się odzyskać pieniądze od użytkownika, cała kwota zwrócona na paypal. Sprawę zamykam.


RE: Rekki - oszust - adios123 - 22-03-2015 22:36

apka postuje, wiec korzystaj, za jakis miesiac i tak wszystkie padna Smile


RE: Rekki - oszust - rekki - 22-03-2015 22:39

Ile razy mam Ci człowieku powtarzać, żebyś nie wrzucał publicznie moich danych?


RE: Rekki - oszust - steel123 - 22-03-2015 22:48

Spokojnie, usunąłem Twój publiczny mail xxx@....
dalej nie chcesz oddać 200zł za apkę która nie jest w 100% sprawna? zaznaczam wyskakuje błąd który jest na screenach co ma piernik do wiatraka że za miesiąc padnie?
Jakby był uczciwy to by oddał pieniądze a kombinator jakich mało


RE: Rekki - oszust - michal1498 - 22-03-2015 22:50

@[rekki] Mi się zdawało ,że te apki działają Smile


RE: Rekki - oszust - steel123 - 22-03-2015 22:54

(22-03-2015 22:50)michal1498 napisał(a):  @[rekki] Mi się zdawało ,że te apki działają Smile

Ale co mi z tego że powiesz że działają jak jest jak byk screen że trzeba wysłać tak czy siak odwołanie do Facebook'a więc ?

1 screen : http://scr.hu/0l4x/sahr1 " Submitting items for review is currently disable for this app "

2 screen : http://scr.hu/0l4x/vk46p po wejściu w " Appear "


Spokojnie, konsekwencje Cię nie ominą, masz moje 200zł nie dostarczyłeś mi sprawnej rzeczy.


RE: Rekki - oszust - rekki - 22-03-2015 22:56

Apka postuje, więc działa. Tyle w temacieWink


RE: Rekki - oszust - Tidus - 22-03-2015 22:59

(22-03-2015 22:56)rekki napisał(a):  Apka postuje, więc działa. Tyle w temacieWink

W TEMACIE Z KONTAMI
Konta działały jak ja je miałem i tyle w temacie Wink

W TEMACIE Z APKĄ
Apka postuje i tyle w temacie Wink

Rekki napisał(a):2.Opis przedmiotu : W pełni działająca aplikacja

Tyle w temacie Wink


RE: Rekki - oszust - steel123 - 22-03-2015 22:59

(22-03-2015 22:56)rekki napisał(a):  Apka postuje, więc działa. Tyle w temacieWink

Chłopie, każdemu tak piszesz specjalnie pozbywasz sie tej apki?
dobrze może i postuje ale napisałem Ci że w " Status & Review "
jest to co na screenach, jesteś zwykłym oszustem który wciska te aplikacje bo wiesz że padną.

(22-03-2015 22:59)Tidus napisał(a):  
(22-03-2015 22:56)rekki napisał(a):  Apka postuje, więc działa. Tyle w temacieWink

W TEMACIE Z KONTAMI
Konta działały jak ja je miałem i tyle w temacie Wink

W TEMACIE Z APKĄ
Apka postuje i tyle w temacie Wink

Rekki napisał(a):2.Opis przedmiotu : W pełni działająca aplikacja

Tyle w temacie Wink

W pełni działająca ?

http://scr.hu/0l4x/vk46p

Niestety nie w pełni bo już są cyrki, widać ma ciekawą przeszłość owa aplikacja, błagam Cię nie wklejaj że postuje bo to już wiem.

Tidus wybacz jeśli była to ironia Smile

Twoja aplikacja jest zablokowane przed przedstawiane do przeglądu z powodu wcześniejszych naruszeń Facebook Platform polityki przez jedną lub więcej z jego twórców. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące Twojej aplikacji. Proszę opisać, co aplikacja robi w sekcji "Odwołanie Wiadomość", aby pomóc nam ocenić swój apel.

Działają w pełni polecam, dlaczego wszędzie oszuści... tylko nie mówcie że Polska...


RE: Rekki - oszust - rekki - 22-03-2015 23:09

Gdy "problem" pojawił się na pierwszej apce, sprawdziłem drugą i nie było żadnych problemów, zamieniłem apki i użytkownik dostał drugą, po chwili jego użytkowania wyskoczył błąd. Jeśli ta apka jest niedziałająca, to tylko dlatego, że sam ją "zepsułeś", szkoda, że nie zrobiłem screena, byłoby wszystko jak na tacy Wink