Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy by znk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy by znk (/Temat-Dziennik-pracy-by-znk-110927)



Dziennik pracy by znk - znk - 22-03-2015 20:56

Dziennik założony dla własnej motywacji która to co jakiś czas gdzieś ucieka i problem ma z powrotem na właściwe tory.
Wcześniejsze doświadczenia z mniejszym angażem obecnie to PPA.

SUBy mnie już od jakiegoś czasu interesowały ale jakoś nie przychodziło na tyle odwagi/czasu aby z nimi spróbować Wink Nadszedł wreszcie ten dzień kiedy postanowiłem ruszyć z tematem.

Zakupione kilka kont FB z czego już kilka padło w ciągu niespełna 24h (blokada) ze względu na nieudolny spam i zapraszanie kk znajomych (hurtowo) - skromne doświadczenie przypłaciłem banami.

na co zbieram....hmmm... szykuje się w planach zmiana autka, fajnie by było dorzucić więcej grosza i pomyśleć o czymś młodszym Smile

Poniżej moje działania z ostatnich 2 dni, średnio mi się to podoba. Wejść dość sporo a leady kiepskie. Tak się zastanawiam co zmienić i poprawić, co źle wpływa na konwersje i nie skłania do lead tylko do wyjścia.
Źle dobrany tekst czy grupa odbiorców nie trafiona...

[Obrazek: lead01.jpg]

A tu jeszcze z drugiego programu też podobny wynik 420 - wejść 2 - rejestracje 0.48 - konwersja 10.50 - wypłata


Dziennik pracy by znk - Hybrid1990 - 02-12-2019 08:15

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.