Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl (/Temat-Szukam-osoby-ktora-stworzy-bota-do-zapytaj-onet-pl-110883)

Strony: 1 2


Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - mikolaj90 - 21-03-2015 19:22

Hej, szukam osoby, która stworzy profesjonalnego i dobrego bota do strony zapytaj.onet.pl. Zadaniem bota ma być kreator kont - tworzenie kont i dawanie łapek w górę i w dół wybranej odpowiedzi.

Jeśli istnieje osoba, która zna się na tym proszę o kontakt. Pozdrawiam.


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - chacku - 21-03-2015 19:29

podpinam się pod pytanie. Również bym kupił cos konkretnego.


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - mikolaj90 - 25-03-2015 13:59

Odświeżam, nadal aktualne


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - RejTom - 25-03-2015 18:35

Poszukaj w dziale sprzedam lub skontaktuj się z tymi użytkownikami: TechByte i Bolo9797. Obaj zajmują się pisanie programów i są godni polecenia Wink


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - mikolaj90 - 26-03-2015 18:47

Napisałem do nich, nikt nic nie odpowiada, najwyżej jego strata, ja daję mu zarobić ;p


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - kruszq - 26-03-2015 19:13

Mogę się tego podjąć, napisz na prv szczegóły i ile za coś takiego oferujesz. Albo na maila: [email protected]


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - TechByte - 26-03-2015 20:59

Ja zlecenia przyjmuję dopiero od końca maja, ale to już ci napisałem


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - mikolaj90 - 05-04-2015 13:21

Aktualne


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - mikolaj90 - 24-04-2015 18:11

Aktualne !!!


RE: Szukam osoby która stworzy bota do zapytaj.onet.pl - RedZZueR - 25-04-2015 13:06

Z tym, że na zapytaj potrzebna jest chyba weryfikacja konta przez mail więc kreator kont to tak nie za bardzo by każdy chciał robić :v