Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Co się dzieje ??? wtf ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Co się dzieje ??? wtf ? (/Temat-Rozwiazane-Co-sie-dzieje-wtf-11087)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Co się dzieje ??? wtf ? - Maj00r - 29-07-2010 10:31

Co się dzieje nie byłem na lockerdz od 2 dni bo zajołem się thisbox i take a gift bo to są dobre stronki na których już coś wygrałem i są pewne. A tu przed chwilą wchodzę na lockerz.com i patrze ps3 w shopie 100 tysięcy ileś wtf!? albo gra na ps3 lub xboxa 90 ileś tysięcy co to jest co się dzieje lockerz.com schodzi na psy ???????


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - MotorniczyTramwaju - 29-07-2010 10:35

No niestety, list od szefowej Lockerz Kathy Savitt o tym wspominał.
Co ciekawe obniżka do ok. 20% kosztuje bardzo mało, a dalej coraz więcej


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - Magnus - 29-07-2010 10:37

A co ty myślałeś ,że w shop każdy będzie brał codziennie coś ... Oni chcą na sklepie jeszcze zarobić Tongue...
Jedynie restock nam został :[


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - Maj00r - 29-07-2010 10:38

oooo ja dosłownie lockerz zeszło na psy chyba usunę konto ooo jaaa;/////


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - Magnus - 29-07-2010 10:39

Nie ma sensu usuwać na restocku zawsze możesz coś zdobyć te 25 dolców zawsze się przyda.


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - Maj00r - 29-07-2010 10:44

no aleee neiwiadomo jeszcze o której restock nie ma żadnego pwoiadomienia ani nic tylko na hallway aaa a na restock np taki ipad po ile stoi no jo jeszcze nie rozwiązali te cło i vat te problemy ehh;/


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - kreatywny - 29-07-2010 10:47

ale cło i vat to nie ich problem tylko nasz... ekipa lockerz ma pewnie w dupie to iż polscy celnicy biorą sobie tak wysokie cła i wątpie aby to się zmieniło


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - Maj00r - 29-07-2010 10:51

no tak ehh co to za nora strona uwrij nagrody??? od ktorego działa???


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - kreatywny - 29-07-2010 10:57

ahh zarejestruj się poczytaj w necie lub na naszym forum kilka razy było o tym pisane, poza tym to nie miejsce to takich rozmów mogłes chociaz na pw napisać ;/


RE: Co się dzieje ??? wtf ? - Maj00r - 29-07-2010 10:57

hah no spoko ale dla mnie i tak take a gift lepsze ;] oks mozna zamkknac temat