Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zablokowane Konta FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zablokowane Konta FB (/Temat-Zablokowane-Konta-FB-110866)



Zablokowane Konta FB - Boonys - 21-03-2015 12:43

Siema, mam pytanie do was. Każde konto, które zdobędę na FB zostaje zablokowane. Wyskakuje błąd, że "po raz pierwszy logujesz się z tego urządzenia" i dupa, konto zablokowane. Da się na to jakoś zaradzić? Próbowałem z Cyber Ghostem, bez Cyber Ghosta, zawsze przez karte incognito, czyściłem cache i ciasteczka i dalej nie wiem co jest nie tak.
Jakieś rady?


Zablokowane Konta FB - Admin - 22-03-2015 22:14

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Zablokowane Konta FB - rojcio - 23-03-2015 19:52

W kontach była włączona opcja żeby blokowało logowanie z innego urządzenia. Sprawdź czy coś na mailu nie masz.


Zablokowane Konta FB - Klin - 27-06-2015 17:54

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.