Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10€ Za Darmo Na Bukmachera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 10€ Za Darmo Na Bukmachera (/Temat-10%E2%82%AC-Za-Darmo-Na-Bukmachera-110858)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - Kaspirek - 28-06-2015 08:33

ja dostalem po potwierdzeniu meila od razu 10 dolcow


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - distroj - 28-06-2015 10:30

Czy ja dobrze widzę, że prawie w ogóle nie ma tam co obstawiać, a najbliższe zakłady są na 8 sierpnia?


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - wiezaawieza - 28-06-2015 13:54

@up własnie zastanawia mnie to samo... Obstawiłem coś tam tego 8 sierpnia. Może na maila przyjdzie info to zacznę od sierpnia dalej działać.


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - MAZIK - 28-06-2015 17:04

Jesli chodzi o ich dostepną aktualnie oferte to jest bardzo uboga - Oni co jakis czas dorzucaja kolejne wydarzenia do obstawiania
- Głownie mecze miedzynardowe oraz lige angielską

Podejrzewam ze po weekendzie dorzuca kolejne wydarzenia do obstawiania na najblizszy tydzien.

Natomiast sama firma Spiffx w załozeniu ma oferowac System giełdy zakładów sportowych ( na wzór Betfair) + Tradycyjne Zakłady Sportowe.

Własciciele firmy Spiffx weszli na rynek z przytupem inwestujac olbrzymie pieniadze w akcje promocyjne

Dodatkowo ich firma weszła na rynek jednej z najwiekszych na swiacie giełd papierów wartosciowych Nasdaq -Link Filmik - > Click
( co swiadczy o tym jak powazne plany maja co do swojego produktu )

Jako że warunki darmowego bonusa sa bardzo przystepne ( obrot x 1 ) brak max wypłaty - Warto pospieszyc sie z rejestracją
gdyz zawsze przy tego typu okazjach darmowa oferta moze zostac szybko wstrzymana lub mogą np :


a) wykluczyc pare krajów z darmowego bonusa ( zazwyczaj Polska jest wśród tych krajów )
b) zmienic zasady darmowego bonusa na gorsze z limitowaniem max wyplaty
c) calkowicie wylaczyc darmowego bonusa

Na ta chwile bonus jest dla PL i wygrane bez max wyplaty ( limitu)
wiec ci co sie zarejestruja i odbiora darmową gotówke ( nawet jak by zmienili zasady) nie bedą mieli żadnych limtów - Dlatego mimo ubiogiej oferty warto pobierac free bonusa bo firma w 100% wypłacalna i mozna załapac sie na darmowe €


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - badii - 28-06-2015 17:53

Zarejestrowałem się, od razu przyznano bonus. Kumpel już zaproszony więc 20EURO do obrotu i można wypłacać Big Grin


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - markow - 28-06-2015 17:59

tylko ze tam nie ma co obstawić


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - Panco122 - 28-06-2015 18:38

Przecież tam najbluiższy mecz w ofercie jest na sierpień [*]


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - MAZIK - 28-06-2015 18:53

W tygodniu pododaja kolejne wybrane wydarzenia do obstawiania - Ostatnie mecze z oferty miały miejsce wczoraj 27 czerwca. - Ich oferta zakladów na ta chwile jest strasznie lipna - Ale póki rozdają darmowa kase z łatwymi warunkami i wypłacaja bez problemów to mysle ze warto skorzystac z darmoszki i z fartem urwać troche €

Kto chce skorzysta ( póki free bonus jest aktualny ) kto nie - oleje - Powodzenia


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - wojtekmi12 - 28-06-2015 22:34

Ma ktoś jakieś przecieki czy puszczają tylko piłkę nożną? Czy może będzie koszykówka/tenis?


RE: 10€ Za Darmo Na Bukmachera - Voldir - 28-06-2015 22:48

U mnie też od razu była na koncie Smile