Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski (/Temat-Secretlogger-Najlepszy-Program-Szpiegowski-110845)



Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski - Alerion - 20-03-2015 20:13

xxx


RE: Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski - Radiant - 21-03-2015 11:58

Witaj, widzę że i tu Cię przygnało Smile

Po pierwsze, pomyliłeś fora a po drugie nie za dużo ludzi już oszukałeś na HCP oferując na sprzedaż nieistniejącego keyloggera?


RE: Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski - timea - 07-06-2018 06:25

prosze usunac komenatrz


RE: Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski - Hoolig4n - 07-06-2018 09:50

(07-06-2018 06:25)timea napisał(a):  Uwaga to oszust, keyloggera dostalem ale dodatki za które zapłaciłem oczywiście już nie i kontakt się urwał

[Obrazek: rozmowa.png]


Żądam zwrotu środków, zostałem oszukany, nie otrzymałem produktu za który zapłaciłem a dodatkowo wygenerowany plik jest wykrywany przez większość antywirusów, dopiero zakup szyfrowania o którym nigdzie na stronie nie jest napisane gwarantuje niewykrywanie. Dodatkowo przez 2 tygodnie nie otrzymałem ani jednej wiadomości od państwa mimo iż pisałem regularnie co 3 dni email

Informacje podane na stronie:

Czy można go wykryć?
Zadbaliśmy o to, aby nasz program był w pełni niewykrywalny przez systemy antywirusowe czy chociażby zwykłych użytkowników.

9. Użytkownikowi, który zakupił Program przysługuje prawo do bezpłatnej pomocy drogą elektroniczną (poprzez e-mail, Gadu-Gadu, formularz kontaktowy) a także do uzyskania informacji technicznej.


Współczynnik wykrycia: 40 / 67.

https://www.virustotal.com/pl/file/d2ca7587ce5806e62d890ca259edda9cb10db405a06ee25a932a4b973215b739/analysis/1528308336/

Oczywiście sprawa zostaje zgłoszona na policje, moja wiadomość jest usuwana ze strony haker.com.pl

Nie dajscie się oszukać!

Nie Ty jeden zostałeś oszukany przez tego typa Wink


Secretlogger - Najlepszy Program Szpiegowski - Hybrid1990 - 21-09-2019 10:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.