Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak stworzyc dobry fanpage? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: jak stworzyc dobry fanpage? (/Temat-jak-stworzyc-dobry-fanpage-110831)

Strony: 1 2


jak stworzyc dobry fanpage? - adammm232 - 20-03-2015 14:15

Witam.Mam do was pytanko.Jak stworzyc od poczatku fanpage.Nie ma roznicy jakiej kategorii.Nie wiem jak zaczac zbierac laiki.Nie rozumiem dlaczego niektore fanpage maja po kilka tysiecy laikow.Jak oni to robia! Prosze o rady jak stworzyc fanpage aby mial troche laikow


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - Tomono - 20-03-2015 14:34

Jeśli masz już trochę fanów to polecam robić konkursy, typu polub i udostępnij albo jak dodajesz posty zachęć jakoś ludzi do komentowania, wtedy znajomi tych osób również zobaczą taki post i może też polubią. Możesz też robić s4s.

P.S. Jeśli dopiero zaczynasz to polecam nabić trochę lików na addmefast albo w jakiś inny sposób bo z doświadczenia wiem, że im więcej lików ma twój FP tym ludzie chętniej klikają Lubie to, o ile ich to zaciekawi.


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - adios123 - 20-03-2015 15:33

na poczatku polecam ci spamowanie w grupach na fejsie o danej tematyce aby przyciagnac innych ludzi, np. grupy udostepnij moj a ja twoj fanpage, albo polajkuje fanpage, potem wrzucaj ciekawe posty, czasem zdjęcia które maja zachecac do odwiedzin fanpage i tyle, wielkiej filozofii tutaj nie ma.

podam ci przykład: fanpage janusze, miał na początku 2k lików,3k, potem koles zrozumial ze cos zle robi, zmienil calkowicie strukture postów oraz wrzucane zdjecia, dzis ten fanpage ma 45k fanów?

przykładowy jego post: Dzis mecz, na kogo stawiacie? Bayern wygra pewnie

po przebudowie xD: GRAZYNA SMAZYLA PACZKI, AKURAT W SAM RAZ NA MECZ BAJERNU, Z TEGO OLEJU DZIS BYLY PACZKI, JUTRO BEDA FRYTKI


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - evenixx - 20-03-2015 18:00

nabij troche like na addmefast lub na podobnej stronie a pozniej pisz do innych fp czy zrobia s4s z toba Smile


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - Tomono - 20-03-2015 20:48

Serio ?? suby na forum gdzie ludzie na tym zarabiają -.-


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - frootloops - 20-03-2015 20:50

na chooj spamujesz głupotami gówniarzu ?benio gaś latarnie i do spania Smile


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - caleb.parker - 23-03-2015 14:07

Ok, fejkowe lajki sie nabiją na wszystkim. Ale pamiętaj że kontent fp musi być ciekawy. Pomyśl sobie dla kogo robisz taki fanpage, a później co ten ktoś by lajkował widząc na swojej tablicy. Takie posty pisz a lajki będą się sypac.


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - Takeo - 24-03-2015 12:56

rób s4s z innymi. Czyli wklejaj na tablice ich fanpage, a oni twój


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - mateusz2045 - 24-03-2015 13:21

Mam pytanie, czy jak dodajemy post na fanpage z doładowaniem albo szpiegiem to robimy to z konta na na ktorym mamy fanpage?


RE: jak stworzyc dobry fanpage? - uploadmaster - 24-03-2015 13:45

Zapraszam https://www.facebook.com/pages/Klikamy/380514258798812