Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy wy też jesteście tacy cfani? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy wy też jesteście tacy cfani? (/Temat-Czy-wy-tez-jestescie-tacy-cfani-11083)

Strony: 1 2


Czy wy też jesteście tacy cfani? - sulin99 - 29-07-2010 09:34

Pytanie dotyczy oglądanie filmików na lockerz. Ja robię to w taki sposób ,że wyciszam film robie sobie co tam chce w internecie a film leci, jak się skończy to przepisuje kod z obrazka i git Tongue[/align]. Chciałem się was zapytać czy wy też tak robicie czy tylko ja tak cfaniakuje ?CoolTongue


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - KristopheR - 29-07-2010 09:44

O ziom -.-
Bez sensowy post. Temat itd.
99% zapewne tak robi ;]

Wg mnie temat do Kosza.


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - Nayare - 29-07-2010 09:44

pfff, kazdy tak robi. Pewnie nawet nie slyszales jeszcze o dodatkach do PLAY Smile


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - sulin99 - 29-07-2010 09:48

(29-07-2010 09:44)Nayare napisał(a):  pfff, kazdy tak robi. Pewnie nawet nie slyszales jeszcze o dodatkach do PLAY Smile

Nie, nie słyszałem możesz mi o tym coś więcej powiedzieć?Big Grin


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - xPietrek - 29-07-2010 10:11

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=10557


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - kreatywny - 29-07-2010 10:23

autor tematu jest zielony więc nalezy mu odpuścić poza tym temat do zamknięcia i do kosza


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - Tech - 29-07-2010 10:37

Nie no stary, nigdy bym na to nie wpadł jakbyś mi nie powiedział ;o Big Grin


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - Athemis - 29-07-2010 10:55

Ja pierd*** jaki śmietnik... Moderatorzy gdzie są?
Przecież jest dział dot. pytań na temat Lockerz, a nie w ogólnym spam i zbędne pytania.


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - xPietrek - 29-07-2010 14:56

Smerfetka, tutaj nikt do Ciebie nie mówił... Smile
Chyba że Sulin to Twoje drugie konto tutaj ?


RE: Czy wy też jesteście tacy cfani? - Marczyk - 29-07-2010 15:03

(29-07-2010 14:23)Smerfetka napisał(a):  Co mnie obrażacie że jestem zielony chyba wy nawet nie wiem o co wam chodzi co w moim poradniku jest nie tak ? Wszystko na ten temat wiem, nawet wiem czy jest za to ban a odp jest że: nie bo używałęm tego i mi nie anulowali i co łyso wam ?
Spokojnie kolego...chodziło o autora tego tematu czyli sulin99.

A co do tematu:
Niezły cwaniak z Ciebie. Ja przed każdym seansem biegne do sklepu po Laysy(oczywiście TV paka za 3.99zł) i Hoop Cole (2l za 1.99zł). Kiedy wszystko jest już gotowe zasiadamy cała rodziną przed monitorem 25'(oczywiście full HD) no i korzystamy z darmowych filmików jakie daje nam lockerz(ale kapcze przepisuje babcia, więc oczywiście zero wysiłku z mojej strony- wtedy czuje się jak młody bóg).