Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 12-04-2015 12:58

@szygorski postaram się to zrobić ale dopiero przy wypłacie się tego dowiadujesz poza tym to bierze znowu kolejną linijkę w tekście a jak widać części nawet nie chce się czytać tekstów które są inaczej pokolorowane Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Gravity - 12-04-2015 13:44

Czytałem jakiś temat na forum war of clicks i coś pisali ,że niedługo ma być update ,który ma wyeliminować autoclickery ,boty (które wykupują refów) czy coś takiego.Więc będą nici z zarabiania na woc.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 12-04-2015 14:02

Tyle zmian już wprowadzili a nadal wszystko działa. Kiedyś był bot jak captch nie było, teraz są a i tak multiclicker daje rade. 2 kolejne wypłaty:

ref4bux
[Obrazek: ref4bux.png]

warofclicks 4 wypłata
[Obrazek: warofclicks4.png]

countdownads
[Obrazek: countdownads.png]

Dodane nowe pluginy (wczoraj nie było mnie cały dzień w domu)

Jeśli ktoś chciałby mi podziękować za czas jaki poświęcam dla was przy wydawaniu nowych pluginów i podawaniu kluczy proszę o wejście na: http://2015bestmovies.blogspot.com/, kliknięcie w filmik i obejrzenie jedynie kilku sekund. To was nic nie kosztuje a każda wizyta to dla mnie kilka groszy. Wystarczy jedno obejrzenie na dzień, więc tracicie jedynie kilka sekund. Pozdrawiam i życzę udanych zarobkówSmile



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Blackers - 13-04-2015 18:54

te pluginy co mają "error" da sie naprawić jakoś?

Edit: a używacie wszystkich serwisów czy macie jakies wybrane? Któreś może nie opłaca się zbierać? Jakieś rady dziś wszystko zalatwiłem już i jestem po pierwszym odpaleniuSmile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 13-04-2015 19:37

Tych których się nie opłaca używać usuwam jeśli nie wypłacają są na liście SCAM. Erroru nie da się naprawić. Trzeba czekać na nowszy plugin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - d3vilo - 13-04-2015 19:44

Siema
Klikam już od jakiegoś czasu, ale tak wyszło że się nie pochwaliłem.
Bot działa, jest git z tym że w woc po jakimś czasie bot się "zawiesza?" *przestaje działać" daję log out i strt i działa ponownie, ja mam coś skopane czy tak ma być?
Mam już 10.660$, klika mi 20 skryptów, ale nie wszystkie zawsze ze względu plugin errora itp. ale na bierząco loguję na nowo.
Kilka portali mnie zbanowało już.
W WoC już Balance : $ 0.9580 + 1,269.6060
250~ Miejsce w rankingu średnio mi wychodzi i brak bana.
A i pytanie:
Wypłacał ktoś kasę z "http://www.ptcstair.com"? Bo podobno sa problemy z wypłaceniem kasy, dziś kupiłem 3x poleconych i obczaję czy warto inwestować.
Pozdrawiam d3vilo


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 13-04-2015 21:12

Na ptcstair masz jedynie egopay akutalnie a egopay nie działa dlatego jest problem. Jak w 10 minut nie klikniesz kotka w WOC to masz modified script i wtedy klikasz stop start Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - cheaters24 - 14-04-2015 18:26

reuploaduj plik do ptcsoul bo nie działa pobieranie


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 14-04-2015 20:08

Zrobione Smile. Powinno śmigać ptcsoul


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 15-04-2015 18:32

To ile z tych wszystkich stron idzie dziennie wyklikac z botem? I ile to zajmuje botowi?