Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 15-07-2015 01:11

@Xzibin - to nie pazerność - po prostu zainwestowałem 100$ i w zamian dostałem wyświetlenia banerów i stron internetowych, dodatkowo do ROI na poziomie 150% w ciągu ~30+ dni - więc to był taki miły dodatek Big Grin

Nie śledzę tematu na bieżąco - tak więc o co chodzi z phoenixbux? Można wypłacić tylko w momencie zainwestowania danej sumy? Daje to dłuższą stabilność programu. Które z serwisów mają tą opcję? Mógłbyś wypisać, żeby mógł strzelić notkę na monitor? Z góry dzięki.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 15-07-2015 09:44

Tak. Kiedyś można było wypłacać bez inwestycji ale potem dostali jakąś blokadę na paypal i mogą wysyłać pieniądze mniejszej ilości osób przynajmniej na razie. Gdy już uzbieramy jakąś sumę do wypłaty np 4,90$ wpłacamy 4$ i wypłacamy to 4,90 a z tamtych 4$ możemy kupić refy. Pakiet 25 refów jest za 5,5$ a najtańszy 5 refów za 1,1$. Refy są na miesiąc. Ja kupiłem je wczoraj ok 23 i dzisiaj 24 wyklikały coś a dzień tak na prawdę dopiero się zaczyna:
[Obrazek: phoenix.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - amcin - 15-07-2015 11:10

Jakoś mi nie idzie na tym war of clicks, dodałem swój link polecający do jakiegoś surfa i nic za to nie dostałem chociaż nabiło ze 200 wejść. Po za tym wszystko działa dobrze i pieniążki się zbierają powoli na kontach.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - linga - 15-07-2015 13:03

warofclicks niereklamujcie na zadnych trafikach, surwach itp.

poprostu 0 % wam naliczy warcoinow

wiem bo ze wszystkich surwow z ktorych kozystam niczego nienalicza


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - ctrl - 15-07-2015 13:59

(15-07-2015 13:03)linga napisał(a):  warofclicks niereklamujcie na zadnych trafikach, surwach itp.

poprostu 0 % wam naliczy warcoinow

wiem bo ze wszystkich surwow z ktorych kozystam niczego nienalicza

facepalm

Ale wiesz w ogóle o czym mówisz ?

Może wyjaśnię Tobie i innym. WOC do niedawna miał "błąd", gdzie mogłeś "bez niczego" wbić w chwilunie 1200 Coinsów plus do tego wrzuciłeś na autosurfa czy gdzie chciałeś i dziennie miałeś lekko 2000 Coinsów. Były też inne metody bez autosurfów i to Cię kosztowało 2 euro miesięcznie na zagr. forumTongue Wymieniając je na kasę miałeś min $60 na czysto na miech jak nie inwestowałeś w refów, ale większość inwestowała bo myślała, że tak będzie dalej a tu lipa. Teraz wymienić kasę możesz tylko za kliki facepalm za ~200 000 klinięć masz $10. Ile reklam było wcześniej a ile teraz ile będzie trwało żeby wejść lvl wyżej ? 5-6 miechów.Sad
Sory ale wchodzę na mojego linka normalni ludzie nie mający nic wspólnego z WOC i nie akceptuje. Sprawdzałem specjalnie. Drugi lapek inny MAC karty inne IP nie zalicza. Wrzucę na jakiś mało popularny traffic co dziennie jest może ze 100 uniqów i mam dziennie jak dobrze pójdzie 15-20 pokerface. Zobacz nawet stawki za lvl. Kiedyś miałeś podajże 2000 coin za 13 lvl teraz 800 Undecided Admin albo powoli zwija interes albo próbuje ratować. Nie wiem.

Edyta.

Tak na szybko

[Obrazek: 111111111111111112222222222223333333333333333333.png]

W innym buxie. 5 min "roboty" i wejścia zaliczone 19/19 i nie z 3 świata bo nawet nie akceptuje. Oni to widzą jako normalny klik realny no bo jest beka a w WOC lipa. Nawet z refami realnymi gra w kulki teraz. Co z tego że ktoś miał Aktywność na 5 a on zalicza 2pokerface i pisz i się kłóć on swoje my swoje i nie dogadasz się, a już o wynajętych nawet nie wspomnę.. ustawia tak żeby jemu było dobrze.. kiedyś była połowa aktywnych chociaż na 1 a teraz taa z ponad 200 jest 23 aktywnych bekabeka a jak wynajmniesz kolejnych 20 to nagle jest 150 aktywnych ostre SexSex przy takiej ilości samych wynajętych i przy admina polityce nie ma szans utrzymać ich.

A tak w ogóle kto wygrał te nagrody urodzinowe bo nie czytałemCool


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 15-07-2015 15:29

Dodane 2 nowe buxy. Ten phoenixbux jest na prawdę fajny. Każdy rental ref wyklikał reklamy warte 1 lub 1,6 centa w ciągu 17h więc tak naprawdę średnio 8-10$ w miesiącu powinienem zarobić za inwestycje 5,5$

Dodane 2 scamy:
modclix
rrbux
Brak wypłat i brak odpowiedzi od supportu


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - bartekww - 16-07-2015 08:40

ptcrun chyba się zwinął


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 16-07-2015 10:35

Też tak macie?? Cokolwiek bym klikną i tak będzie plugin error http://prntscr.com/7tbagz


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-07-2015 10:36

Criss jak złe wyniki to klikasz w przestrzeń między liczbami. Działa na 80%. Jak nie to stop/start i to samo i będzie ok Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 16-07-2015 10:42

Tak robie ale mi i tak prawie za każdym razem wywala plugin error Sad