Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 12-07-2015 17:03

Działa wam skrypt do successbux??


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WitoldC - 12-07-2015 19:03

Mi już chyba od tygodnia nie działa.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 12-07-2015 21:50

successbux0.0.1 - to jest najnowsza wersja i działa w 100%

Xzibin - już wiem o co chodzi z heedyou - strona po prostu wykryła, że do "oglądania" reklam używasz virtuala - nie ładujesz tak naprawdę stron wyświetlających się na monitorze. Dlatego obecnie plugin jest wstrzymany.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - amcin - 13-07-2015 00:05

Tylko ja mam przy cashnhits napis "modified site script"? Wczoraj było "plugin error". Trzeba czekać na aktualizację czy to u mnie się coś zepsuło?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - marex112 - 13-07-2015 00:22

(13-07-2015 00:05)amcin napisał(a):  Tylko ja mam przy cashnhits napis "modified site script"? Wczoraj było "plugin error". Trzeba czekać na aktualizację czy to u mnie się coś zepsuło?
Mam tak samo Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 13-07-2015 03:23

Ekhm - cashnhits ma teraz konserwację i nie będzie dostępny dopóki go nie włączą. Zresztą jest nawet oficjalne info :

Hi Guys, as wrote in News earlier, Cashnhits.com will be down for next 5-7 hours as areperforming some big update (unfortunately nothing much to show on front, but its a big updateon backend and after this site should be faster (may not notice) and there should not be anysite or server issues. And also further development will be much easier and site will be moresecure. Sorry for the inconvenience and really appreciate your patience.

Od czasu do czasu wchodźcie na strony przejrzeć newslettery, bo nie mam pewności czy w tym momencie MC nie zostanie wykryty - wymusza logowanie, gdy strona jest wyłączona impreza

Po Update :

NIE UŻYWAJCIE PLUGINU DO CASHNHITS BO BĘDZIE WYKRYTY - WYSYŁA BLĘDNE DANE I WYSKAKUJE BŁĄD.

Sprawę już głosiłem do 8055'a więc za jakiś czas powinien pojawić się update.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - linga - 14-07-2015 09:57

tez macie od dwoch dni takie mizerne naliczanie warcoinow ?

mi srednio naliczalo 400-500 wc na dzien a teraz nawet 10 % tego nie nalicza

stronki na ktorych reklamuje warofclicks codziennie sprawdzam i wszystko jest ok

jak dalej bede mial takie smieszne naliczania to stronka do smietnika poleci bo nawet niezarobie na zamianki poleconych


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 14-07-2015 10:32

linga ja nie używam tych sposobów i z samych lvl upów mnie stać na trzymywanie 60 rentali Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 14-07-2015 22:39

(14-07-2015 09:57)linga napisał(a):  tez macie od dwoch dni takie mizerne naliczanie warcoinow ?

mi srednio naliczalo 400-500 wc na dzien a teraz nawet 10 % tego nie nalicza

stronki na ktorych reklamuje warofclicks codziennie sprawdzam i wszystko jest ok

jak dalej bede mial takie smieszne naliczania to stronka do smietnika poleci bo nawet niezarobie na zamianki poleconych

Sprawę już zgłosiłem jakiś czas temu na support - na początku mnie zdenerwowali poprosilem o rozmowe ze zwierzchnikiem - koniec koncow wyglada to tak. Ich IT/technicy sprawdzą wszystko co trzeba, ale jednocześnie zajmują się update'ami, więc wyjaśnianie mojej sprawy zajmie z tydzień, dwa tygodnie. Jeżeli nastąpiły błędy a naliczaniu (a tak jest napewno - testowalem to z osoba mieszkajaca w innym kraju - moja rodzina, ktora nie uzywa komputera. Osoba ta polaczyla sie z WoC za pomoca mojego linka - nie otrzymalem WarCoinow) to wszystkie WarCoiny zostaną zwrocone. Logi zapisuja kazda wizyte a automat wysyla WarCoiny. Mi nie zalicza ZADNYCH odwiedzin w tym momencie, wiec problem jest dosc powazny - z 700-1000 WarCoinow dziennie wychodzi mi 0 impreza . Załóż ticketa w tej sprawie - nie mam pewnosci czy sprawdza odrazu wszystkich uzytkownikow, caly system, czy tylko moje konto.

@Xzibin - moje wydatki na 100+ reffów są dość duże Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 15-07-2015 00:06

@VinXin +100 refów to rozumiem Smile. Ja pazerny nie jestem i nie będę brał waszego sposobu, spokojnie zarabiajcie WC

Dostałem drugą wypłatę z phoenixbux. Trzeba zainwestować i można 125% wypłacić. Czyli przy 4$ inwestycji wypłacamy 5$. Niestety inwestycja idzie na konto z którego możemy albo ulepszyć konto albo kupić/wypożyczyć refy i polecam te refy bo admin pisał, że są aktywne codziennie (boty)