Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 01-04-2015 13:43

Potshots dochodzi dopiero po paru godzinach. Tymczasem kolejna wypłata z warofclicks

[Obrazek: woc_3.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - sigaluz - 01-04-2015 17:49

Thisbux.com ban - This Account Has Been Suspended Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - janycky - 01-04-2015 19:41

ja mam bana na: thisbux, adzbazar, eightclix Tongue

na tym warofclicks jakos sie wymienia te punkty czy cos ? bo nwm skad taki drop hajsu macie Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - luc2233 - 01-04-2015 21:27

thisbux to scam, tak że nie masz bana tylko oni mają zawieszone kontoWink

co do warofclicks to za te punkty wynajmujesz reffów, którzy zarabiają ci $. zakładka mines, są dwie opcje:
-zakupujesz pojedynczo za 200 warcoinów / szt
- pakiet 10 za 2000 warcoinów


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - evenixx - 01-04-2015 21:33

(01-04-2015 21:27)luc2233 napisał(a):  thisbux to scam, tak że nie masz bana tylko oni mają zawieszone kontoWink

co do warofclicks to za te punkty wynajmujesz reffów, którzy zarabiają ci $. zakładka mines, są dwie opcje:
-zakupujesz pojedynczo za 200 warcoinów / szt
- pakiet 10 za 2000 warcoinów

Gdzie mozna kupic tych po 200wc bo widze tylko te pakiety po 10,20 itd ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - luc2233 - 01-04-2015 21:38

http://www.warofclicks.com/Referrals/Rent
tyle że musisz często zaglądać bo nie zawsze jakiś user jest do zakupu, lub w starym temacie warofclicks tegoż samego autora, poszukać skryptu do imacrosa, który zrobi to za ciebie (tj. zakupi refów)


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mariuszracz - 01-04-2015 21:54

Szukałem tego niby płatnego bota do warofclicks i nie znalazłem.
Jest za to ten jest darmowy. I to do niego na podstawie naszego adresu jest wygenerowany za darmo key.

http://clickers.info/showthread.php?13348-warofclicks


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - YoonaChoi - 03-04-2015 10:34

Hej. Po tygodniu dalej twierdzę, że to się opłaca. Włączam Multiclickera na ok 5min. jak wstanę rano oraz na 5min. w nocy ok. 2 (Tylko WarOfClicks działa tyle czasu ile siedzę przy komputerze). Nie działa mi kilka stronek, ale akurat te, na których nie było jeszcze uzbierane dużo lub wcale nic się nie nabiło. W sumie w 7 dni nic praktycznie nie robienia poza wpisywaniem captch i klikaniem raz na jakiś czas w obrazki jestem na +12,83$ ^^

[Obrazek: e84gl7nnf9pt_t.jpg]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 04-04-2015 10:51

Nowy rekord sezonu dzięki wam!: $3.92 318.25 WC
Dzisiaj dodatkowo kupiłem 4 rental refów. Kupiłem 15 tyś WC żeby mieć więcej refów i szybsze wypłaty więc zarobki się będą powiększały Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - evenixx - 04-04-2015 11:01

ja na koniec sezonu 107 w warofclicks teraz chce byc w top 100 przynajmniej Big Grin