Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 07-07-2015 21:22

Dowiedziałem się dlaczego nie dostałem wypłaty z PhoenixBux. Ze względu na blokadę konta paypal trzeba wpłacić jakąś sumę i możemy wypłacić 125% tej sumy. Poświęce 4$ i spróbuję za tydzień wypłacić bo mam tydzień blokady na wypłaty


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Ruski - 08-07-2015 08:17

głowna nazwa tematu wprowadza ludzi w błąd ( bo bez reffow czytaj. JELENI ) nie da sie uzbierac 1 dolca dziennie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 08-07-2015 08:55

Serio? Ja jade na 17 które są wypłacalne i działają pluginy i mam 0.5$ dziennie. Jakbym wsadził tam wszystkie z tej strony to spokojnie miałbym dolara ale to jest ryzyko że nie wypłacą. Narazie to testuje a później ewentualnie dodam resztę.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 08-07-2015 12:44

@Ruski nawet nie poprosiłeś o 1 klucz a wszystko wiesz. Aktualnie jest +90 pluginów z czego ponad 65 działa. Na niektórych stronach zarabiasz nawet po 10 centów na dzień a na innych po 1 centa więc spokojnie +1,5$ nawet dziennie teraz idzie uzbierać


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - marex112 - 08-07-2015 16:35

(08-07-2015 12:44)Xzibin napisał(a):  @Ruski nawet nie poprosiłeś o 1 klucz a wszystko wiesz. Aktualnie jest +90 pluginów z czego ponad 65 działa. Na niektórych stronach zarabiasz nawet po 10 centów na dzień a na innych po 1 centa więc spokojnie +1,5$ nawet dziennie teraz idzie uzbierać

Ja wysłałem do ciebie priv w sprawie kluczy ale nie wiem czy przeczytałes Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 08-07-2015 18:23

Zaraz je przeczytam. Mam urodziny więc mam mało czasu Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - marex112 - 08-07-2015 18:32

(08-07-2015 18:23)Xzibin napisał(a):  Zaraz je przeczytam. Mam urodziny więc mam mało czasu Smile

A to wszystkiego najlepszego Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 08-07-2015 22:53

(08-07-2015 08:17)Ruski napisał(a):  głowna nazwa tematu wprowadza ludzi w błąd ( bo bez reffow czytaj. JELENI ) nie da sie uzbierac 1 dolca dziennie.

To dziwne bo ja od momentu dołączenia - (nie chce mi się liczyć) uzbierałem ponad 100$ bez ani jednego reffa. Dziwi mnie to co mówisz bo sam WoC to 11$ (- prowizja za wypłatę, nie pamiętam ile dokładnie) miesięcznie - tylko dlatego, że taki jest limit : Min. $ 10.00 - Max $ 11.00
Every 30 Days Xpokerface

Chociaż nie dziwi mnie takie podejście, skoro na clickersach koleś "wyliczył", że zainwestowane 5$ nie zwróci mu się w miesiąc impreza


Wszystkiego najlepszego Xzibin Smile

A tak odbiegając od tematu bo nikt tutaj o tym nie wspomniał - w WoC można już wymieniać zarobione Warcoiny na gotówkę - minimalna wymiana to 6 000 warcoinów. Wymienić można jedynie zarobione Warcoiny - te za wchodzenie w Twojego linka nie są niestety brane pod uwagę.

PS. Xzibin podaje tutaj gotowe rozwiązanie na zarabianie, którego dużo osób nie zna, więc na dobrą sprawę za samo to należy mu się reff, pozatym tak właśnie działa świat - coś za coś. A przepychanki słowne i wyzywanie od jeleni zostaw sobie na rodzinny obiad @Ruski.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 09-07-2015 21:13

Dzięki wielkie za życzenia Big Grin. Szczerze to bym nie wymagał refów ale udostępniam pluginy VIP oraz sam dostarczam kluczy. Nikt nie musi zakładać konta, czekać 3h na 1 klucz i wykupować VIPa co miesiąc więc na prawdę nie rozumiem dlaczego od Ruska poszedł hejt no ale cóż niektórzy nawet jak im program pomaga są zbyt leniwi i marudzą

PS: 15$ inwestycji na warofclicks: $ 126.00 wypłacone i otrzymane (po prowizji ok 105$ na czysto) + Balance : $ 14.4128


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - marex112 - 10-07-2015 13:50

(09-07-2015 21:13)Xzibin napisał(a):  Dzięki wielkie za życzenia Big Grin. Szczerze to bym nie wymagał refów ale udostępniam pluginy VIP oraz sam dostarczam kluczy. Nikt nie musi zakładać konta, czekać 3h na 1 klucz i wykupować VIPa co miesiąc więc na prawdę nie rozumiem dlaczego od Ruska poszedł hejt no ale cóż niektórzy nawet jak im program pomaga są zbyt leniwi i marudzą

PS: 15$ inwestycji na warofclicks: $ 126.00 wypłacone i otrzymane (po prowizji ok 105$ na czysto) + Balance : $ 14.4128

Nadal nie dostałem wiadomości od ciebie Wink
Możliwe, że napisałeś ale miałem pełną skrzynkę.
Opróżniłem ją w całości więc jeśli to nie problem to proszę o powtórne wysłanie.

Pozdrawiam,
marex112