Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 03-07-2015 13:43

INFO FROM CLICKERS

Hello guys, Before you start mc please select all sites and logout
then start your all plugins to prevent multiclicker detection.

Przed uruchomieniem pluginow zaznaczamy wszystkie klikamy prawym przyciskiem i wybieramy Log out.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 05-07-2015 21:08

Dodane nowe pluginy


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - totamta1 - 06-07-2015 12:49

Xzibin - wysłałam Ci pw.
Nie wiem, czy nie Masz zapełnionej skrzynki.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nakay - 06-07-2015 13:17

modclix i k2clix to scamy wiecej niz tydzien hajs idzie i dojsc nie moze.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - bartekww - 06-07-2015 13:44

pw poszło


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 06-07-2015 16:22

@Nakay
06.28
modclix
heedyou

Ja czekam zawsze 2 tygodnie na wypłaty Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 07-07-2015 11:36

Jak uruchamiam esclicks to po chwili pisze mi "not enough credits" też tak macie?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 07-07-2015 20:14

Dzisiaj dodano prawie 20 pluginów więc je powoli wrzucam Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - marex112 - 07-07-2015 20:17

Poszła wiadomość na priv Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 07-07-2015 21:06

Wazna informacja.

W multiklikerze nie uruchamiac jednoczesnie wiecej jak 10 pluginow z [NG] przed nazwa buxa. Grozi banem. Czyli opcji start all nie wlaczac przypadkiem ani nie zaznaczac wiecej jak 10 z [NG].

Tutaj oryginalna wiadomosc:
[NG] means nextgen , do not run more than 10 NG plugins at a same time else your ip will be banned from ptc-sites

Na Sunclix cos mail aktywacyjny nie przychodzi.