Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 30-06-2015 01:51

Xzibin jeden z serwisów - nie pamiętam teraz który do wypłaty wymagał zapłaty - rzędu bodajże 7$. Zapłacić te 7 dolarów możesz z uzbieranego siana i potem normalnie wypłacasz - nie jest to spam. Żebym ja tylko pamiętał, który dokładnie to był plugin Xpokerface


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 30-06-2015 14:04

@VinXin wiem o tym ale sam podkreśliłem: Nie mam zamiaru narażać was na jakiekolwiek koszty a takie serwisy zwykle biorą kase i banują lub nie wypłacają. Jeśli ktoś chce taki plugin może śmiało pobierać z clickers.info
Poradnik jest darmowy i pomaga każdemu, kto chce zarobić pierwsze pieniądze przez internet np do inwestycji dlatego nie mam zamiaru dodawać takich stron Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 30-06-2015 20:13

Korzystacie z wszystkich serwisów czy tylko z tych z których są dowody wypłat?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 30-06-2015 21:14

Kolejne pluginy dodane. Ostatnio szaleństwo. Po 10 pluginów na dzień Big Grin

[Obrazek: croclix.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 01-07-2015 09:49

Przydałby się plugin do : my6clix, ekoclix, digadz i clixsense a cashnhits chwile działa a chwile nie.

(01-07-2015 09:49)Criss323 napisał(a):  Przydałby się plugin do : my6clix, ekoclix, digadz i clixsense a cashnhits chwile działa a chwile nie.

Do my6clix znalazłem i działa. http://clickers.info/showthread.php?13640


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 01-07-2015 11:34

Do my6 nie dałem pluginu ze względu na bana przy próbie drugiej wypłaty. Robią tak samo jak FamilyClix


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Criss323 - 01-07-2015 14:17

Aha, no ale raz może mi sie uda.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 01-07-2015 16:51

mi wypłacili teraz z my6clix


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nakay - 02-07-2015 13:23

posiada ktos plugin na feclix ?? ten 0.1 jest zly krzyczy o update od tygodnia jakos.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 03-07-2015 12:40

Zaraz wrzucę nowe pluginy, feclix też będzie Wink