Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 12-06-2015 03:39

feclix - dostałem bana po 2 tyg Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 13-06-2015 11:11

Druga wypłata feclix:
[Obrazek: feclix.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 15-06-2015 08:59

Dlaczego na ESclicks nie mam paypala :v?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 15-06-2015 18:02

Bo paypal jest dość śmiercionośny dla takiego typu zarobku, nawet sam preferuję payze Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 15-06-2015 18:57

Wiem, że wyszedł CashCamel ale niestety szybko banują bo mnie już zbanowali a nawet nie zdążyłem wrzucić pluginu :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 15-06-2015 19:38

(15-06-2015 18:02)VinXin napisał(a):  Bo paypal jest dość śmiercionośny dla takiego typu zarobku, nawet sam preferuję payze Smile

Co masz na myśli mówiąc "Śmiercionośny"? Preferuję Paypala i tam składam cały hajs dlatego taka payza będzie mi wadzić.

Według FAQ Można wypłacić na PP w dodatku na profilu mam wpisany mail PP.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 15-06-2015 19:49

Update CashCamel'a.
http://speedy.sh/rGaEx/ccamel0.0.1.zip


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 15-06-2015 19:50

Chodzi głównie o wszelkiego typu opłaty i limity. Paypal jest najbardziej znany i popularny w Polsce, ot co.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - linga - 15-06-2015 19:57

http://heedyou.com/


[Obrazek: proof.jpg]


dzien w dzien klikam 1000 reklam w surwie no i sie oplacilo wygralem

juz pare razy wygralem w cotygodniowej loterii

ja nieuzywam na tej stronie zadnego programu

pozdrawiam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 15-06-2015 20:30

Ja koszulki nie licytowałam, jakoś mi szkoda pkt było na nią. Ile pkt wrzuciłeś żeby mieć to 2 miejsce na liście?
Teraz jest 15$ na purchase, ale to chyba też przepuszczę, w premium nie inwestuję bo nie mam poleconych a na reklamy starcza mi to co jest w bonusach. Nazbiera się punktów trochę na przyszły tydzień. Big Grin