Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - evenixx - 31-03-2015 09:47

@[Xzibin] chodzi o takie captchy trudne ale da sie odczytac po chwili Smile
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 31-03-2015 10:14

Każdy ma takie captchy evenixx i nic z tym nie zrobisz. Trzeba postarać się trafić xD. A co do zaliczania klików to to zwykle wina plugina. Pomaga wyłączenie i włączenie programu ale tylko czasami


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - YoonaChoi - 31-03-2015 10:39

Oj nie marudźcie Wink Trochę pracy przy odczytywaniu captchy jest, ale za to jakie efekty !^^
Niektóre działają u mnie od 2 inne od 3 dni i mam uzbierane 6,5$ - działam na 50 stronach
[Obrazek: ekvm0nal1m1l_t.jpg]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - janycky - 31-03-2015 14:31

Mógłby ktoś podrzucić które nie działaja albo maja autobany (fake reklamy banuja )?
ewentualnie które działają Big Grin
potwierdzam że działają :
Cytat:adzbazar (autoban)
useclix
warofclicks
ptcstair
gokubux
sparklingclix
clixlog
inadclix
pexads
firstclix
esclicks
viabux
bronclix
oxybux
mousebux
inspiredbux
blizclix
cleverbux
monibux



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 31-03-2015 17:02

A po co Ci taka lista? Nie mam czasu sprawdzać wszystkiego po kolei xD


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - szygorski - 31-03-2015 17:32

Po to żeby nie musiał zakładać niepotrzebnie konta? Tongue Niektóre nie działają, ale jak wyjdzie nowy plugin to zaczną działać Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Pink134lol - 31-03-2015 17:53

Czyli w PM do ciebie mamy zawrzeć loginy i strony, na których potrzebujemy key od ciebie?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mariuszracz - 31-03-2015 22:15

@[Xzibin] Daj znać które serwisy Ci wypłaciły pieniądze.

(30-03-2015 15:27)evenixx napisał(a):  u mnie juz 10$ a korzystam jakies 5 dni Big Grin

@[evenixx] Pytanie tylko które z tych serwisów okażą się wypłacalne.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 31-03-2015 22:37

(31-03-2015 17:53)Pink134lol napisał(a):  Czyli w PM do ciebie mamy zawrzeć loginy i strony, na których potrzebujemy key od ciebie?

Tak Smile

(31-03-2015 22:15)mariuszracz napisał(a):  @[Xzibin] Daj znać które serwisy Ci wypłaciły pieniądze.

Dam, jak się sam dowiem. Nie martwcie się. WarOfClicks wypłaca w 10min


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - YoonaChoi - 01-04-2015 11:50

Czy tylko ja tak mam, że gdy wygram kasę w Potshot (WarOfClicks) to nie dodaje mi się ona po zalogowaniu w Multiclickerze ?