Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 10-06-2015 10:22

Familyclix
http://speedy.sh/3R96z/familyclix0.0.4.zip
Updated to V0.0.4
*3rd party detection resolved


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - luc2233 - 10-06-2015 10:25

mam dziwne wrażenie że znów nam przyjdzie poczekać na nowy plugin do woc.... po uruchomieniu wyskakuje tylko "done"


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 10-06-2015 12:44

Co do WoC odradzam używanie pluginu teraz - działa po odblokowaniu PPC, ale jest wykrywalny - osobiście dostałem warna i moje konto będzie monitorowane - cóż, po zmianach ręczne ogarnięcie tego serwisu to chwila 2


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 10-06-2015 18:54

Bankadz , bucks4shares , successbux wypłacalne!

[Obrazek: bankadz.png]
[Obrazek: bucks4shares.png]
[Obrazek: successbux.png]
[Obrazek: woc9.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 10-06-2015 19:02

VinXin lepiej nie wypowiadac sie na forum WOC'a bo cie przeswietla. Taka mam zasade i sie jej trzymam.
A zabrali mi 5 refow i jeszcze jakies problemy byly ale po co sie udzielac.

Xzibin chyba nie wyplaciles z Sunnyclix bo bys wkleil paragon?

Jak WOC nie dziala to trzeba jeszcze raz odpalic mc2.
Ogolnie przy braku reklam trzeba wejsc na wargrid'a i tam troche recznie sie kliknie.

Po tym levelowaniu stracilismy sporo warcoinow.
Dali wszystkim za ostatni level a nie za wszystkie.
Tyle tylko ze w krotszym czasie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 10-06-2015 22:15

Sunnyclix to scam ale zapomniało mi się dodać. Przepraszam Sad

Zlecone wypłaty z:
beautibux
adminclix
feclix
toxads
mahiclix
phoenixbux
useclix
ref4bux


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 10-06-2015 23:26

Na cashnhits mam 1600 autosurfa - zdaje mi się, że ilość autosurfa zależy od tego ile z niego tak naprawdę korzystam - lapka i tak mam włączonego 24/7 więc w tle może sobie chodzić zmutowany YT Jerk2 zawsze to jakieś 15-20 centów za automatykę dziennie.

1 Warcoin per unique visitor each day
1,629 is pending to be earned by you.
Date
10.06.2015

Z braku zajęć zacząłem promować link do WarOfClicks - zobaczymy jak to będzie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 11-06-2015 14:19

PhoenixBux i UseClix wypłacalne!

[Obrazek: phoenixbux.png]
[Obrazek: useclix2.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 11-06-2015 14:47

Też macie taki problem z WoC, że co jakiś czas język przestawia się na rosyjski, mimo że w ustawieniach jest dalej zaznaczony angielski?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 11-06-2015 16:25

(11-06-2015 14:47)zekh napisał(a):  Też macie taki problem z WoC, że co jakiś czas język przestawia się na rosyjski, mimo że w ustawieniach jest dalej zaznaczony angielski?

To nie problem, po prostu musiałeś wejść w międzyczasie z reflinka, który miał ustawiony język rosyjski - wtedy język się nanosi i mimo, że niby masz angielski to tak naprawdę wyświetla inny lub mieszankę językową impreza