Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 07-06-2015 20:14

Problemy wystepuja z kilkoma pluginami.
Czasami pomaga manualne logowanie na stronie a nastepnie odpalenie pluginu.
Na family mam 1.40$ od 23 kwietnia i 1200 klikniec. Nie wiem juz co robic z taka iloscia kasy.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - studziak - 07-06-2015 21:08

Macie bana na cleverbux? Czy tylko u mnie?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 07-06-2015 21:17

U mnie bana nie ma, spokojnie się loguję.
Orientuje się ktoś czy w CoClix będzie się dało wymieniać punkty na gotówkę?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 07-06-2015 22:59

Pytalem o te punkty na forum ale zadnej odpowiedzi. Coclix to scam. Wlasciciel ma jeszcze 2 nowe buxy k2clix i modclix. Tam tez nie mozna wymienic punktow. Te buxy trzeba raczej spisac na straty. Brak aktualnych dowodow wyplat.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - linga - 09-06-2015 12:26

warofclicks = znowu zmiany

teraz na reklamy to 6 godzin trzeba czekac

zmienili rowniez ilosc punktow na poziom ja wskoczylem na 15 poziom i lacznie posiadam obecnie 7,900 warcoinow

ojjjjjjjjj teraz to z poleconych strasznie malo bedzie sie zarabiac


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 09-06-2015 13:24

Xzibin mam pytanie - otrzymałeś wypłatę na SunnyClix ? Pamiętam, że zlecałeś, a teraz Twoj nick pojawił się w dowodach wpłaty :

Jun 8 2015 09:59:21 PM Xzibin 5.50


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 09-06-2015 15:06

(09-06-2015 12:26)linga napisał(a):  warofclicks = znowu zmiany

teraz na reklamy to 6 godzin trzeba czekac

zmienili rowniez ilosc punktow na poziom ja wskoczylem na 15 poziom i lacznie posiadam obecnie 7,900 warcoinow

ojjjjjjjjj teraz to z poleconych strasznie malo bedzie sie zarabiac

Dajcie spokoj. Teraz to doebali rowno. Czekac na reklamy 5-6h. Wydaje mi sie ze oni licza na te ujowe offerwall'e.
Swietny achievement wprowadzili chyba dzienny. Zdobadz 10 referali. Tongue Tongue
A jak ktos ma zmienne ip to jezeli zasady sie nie zmienily to kliknie 50 adsow na dzien i koniec.

Niektorzy z tej top listy to mieli niezle nabite. Po 8000 klikow a ja 700 na przyklad.
Chyba wlasnie ukrocili jakies automaty i boty.

@VinXin
Ja zlecalem wyplate na Sunnyclix i nie ma szans raczej. Z tego co tam widze. Sporo czasu minelo i wciaz jest pending.
Poza tym tam zbyt duzo dziennie nabija. Jezeli sie myle to bedzie tylko na plus.
Ciekawe kiedy Xzibin zlecil wyplate? Poza tym ma sporo refow i moze jemu wyplacili bo maja z tego korzysc.

Update: Top kliker na WOC ma 485 klikow. UPs.

Dodam jeszcze ze paidverts ma zwrocic zalegle BAP'y a Digadz to juz raczej trup i nie ma co liczyc na cokolwiek.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - nakay - 09-06-2015 15:09

To gurbo pojechali z warofclicks 6h Sad
A taki fajny klikacz byl Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 09-06-2015 19:41

ja mam taki problem z 'kapczą' i pluginem PTCRUN a mianowicie są wkoło takie gęsi że nie da się nic odczytać tej captchy a jak jest widoczne i dobrze wpisuje to pisze że błędny kod przepisałem a z innymi pluginami nie ma problemów...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 09-06-2015 20:36

W warofclicks zarobki pozostaną bez zmian Smile a osoby z topki mają tyle kliknięć bo klikali chwilę przed zmianami.

@Mroczek - to samo mam z ptcrun i ofclix. Raz zdarzyło się, że captcha była normalna. Na dobrą sprawę nie zagłębiałem się czemu tak jest, bo akurat muticlickers to tylko dodatkowy zarobek.