Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 06-06-2015 18:39

@VinXin
Po 2 tygodniach to raczej nic nie wyplacisz chyba ze masz refow. Na przyklad na useclix mozna wyciagnac 1$ w 2 tygodnie bez refow.
Co do autosurfa na Cashnhits to placa mniej chyba ze mamy konto premium.
You can Surf 400 Ads Today and will get $ 0.000075 per view that means Total Earning for Today will be $0.03..

Mozna wiedziec w jaki revshare zainwestowales? Paidverts Lucrelab?

@Mroczek
Do kazdego pluginu potrzebny jest serial.

Co do WOC'a ustawcie sobie timer na 7+ minut i bedzie spokoj.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 06-06-2015 19:12

Do każdego pluginu potrzebujesz jeden serial key. Jest on tworzony na stronie clickers.info - bez konta premium możesz tam tworzyć jednego keya co trzy godziny i to tylko do pluginów darmowych. Za próbę wytworzenia keya do plugina dla vipów dostajesz warna. 3 warny = ban - tym sposobem kolega co wcześniej pisał wyłapał bana, ja też swojego czasu - nie polecam o 3 w nocy próbować generować keya na półprzytomnie Jerk2 . Dlatego najlepiej zrobić tak jak opisane jest w pierwszym poście - rejestrujesz się z ref linków i piszesz do autora tematu pw które wygląda tak :

sunnyclix twojnick
adzbazar twojnick

Innymi słowy do wygenerowania serial keya potrzebuje on Twojego nicka (user name) z danego serwisu i nazwę tego serwisu. Xzibin posiada premium na clickersach i wygeneruje Ci wszystkie keye jakie potrzebujesz. W zamian Ty rejestrujesz się jako jego ref - nic na tym nie tracisz a zyskujesz.

@Kanes

Co do cashnhits nie wiem czemu masz tylko taką ilość autosurfa. Ja mam podstawowe konto i :
Earnings: You can Surf 800 Ads Today and will get $ 9.0E-5 per view that means Total Earning for Today will be $0.072.. Upgraded Members have more surf limit and earn more per Ad Surf.

Co do wypłacania to w 2 tyg zbierzesz np 2$ na warofclicks (trochę z tego dostajesz jako nagrodę z potshots, więc to kwestia szczęścia), succesbux, cashtravel, cashnhits ( tu czekam na wypłatę bo po jakimś czasie się zorientowałem, że próg to tylko 60 centów), ldatraffic, paidtoclick, trafficmonsoon (tutaj, żeby plugin załapał musimy go wyłączać za każdym użyciem, inaczej dość często nie klika reklam - zysk w tym serwisie jest dość dobry) i parę innych serwisów. W żadnym serwisie nie mam ani jednego refa, tylko zauważyłem jedno - w niektórych trzeba patrzeć czy gotówka idzie w gorę, czasami zwykłe pw z informacją od admina powoduje, że plugin pokazuje done a reklamy nie są wyklikane.

Co do tego programu revshare to podam link tutaj, a jeżeli autor tematu sobie tego nie życzy usunę go :
https://adbrook.com/?ref=VinXin - z refem
https://adbrook.com/ - czysty

Osobiście polecam ten program - naprawdę nowy, ale jest duża ilość użytkowników, NATYCHMIASTOWE wypłaty, fanpage na fb, doskonały support no i system to 150% zysku na zasadzie 80/20 - 80% do wybrania lub reinwestycji, 20% tylko do reinwestowania.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 06-06-2015 19:47

Ale serio tak długo się zbiera te hajsy,aż 2 tyg + ?
---------------------------------------------------------
dobrą jak na razie wybrałem listę stron do zarobku?

Grand Bux
Paid to click
War of clicks / Plugin jeszcze nie pobrany czekam aż wyślesz link Big Grin
Action Bux
My6clix
PTCRUN
DebadiBux
Noblebux
ekoclix
digadz
Esclicks
crisclix
croclix
cashnhits
familyclix
cleverBux
mahiclix
ref4bux


Pozdrawiam i czekam na odpowiedz


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 06-06-2015 19:58

Dość mało tych serwisów. Zasada jest taka - tak czy siak odpalasz multiclickera, więc im więcej tym lepiej. Swoją drogą pomijasz wypłacalne na 100% serwisy jak trafficmonsoon, cashtravel etc. Początkowo samo zakładanie kont i weryfikowanie jest dość czasochłonne, potem to już tylko parę kliknięć dziennie.

Zarabiasz 1$+ ale na wielu serwisach - ten $ to kwota łączna. Logiczne, że aby przekroczyć progi wypłat należy poczekać parę/paręnaście dni. Tak jak mówiłem - początek jest najnudniejszy. Potem zaczynasz zlecać wypłaty i powoli idziesz do celu 2


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 06-06-2015 20:05

Poczekam kilkanaście dni a to sie wszystko skumuluje.Jasne że dorobie jeszcze kont ale to jutro.Ile ogólnie zarobiłeś? Wink?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 06-06-2015 21:52

Wypłacone łącznie 20$+, ile nabite to Ci nie powiem - nie jestem przy lapku, którego do tego używam, ale zbliżam się do kolejnych wypłat - tych wyższych progów. Pamiętaj - kokosów z tego nie będzie, ale na sam początek jeżeli nie masz wkładu własnego/ jako dodatkowy dochód jest to dość dobry sposób. Ja zainwestowałem zdobyte w ten sposób pieniądze, by dalej przynosiły zysk - nie widzę sensu w trzymaniu małej ilości gotówki kiedy można sprawić by pracowała na siebie Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 07-06-2015 03:42

VinXin, po reboocie routera nadal komunikat o zbanowanym koncie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 07-06-2015 10:36

czemu mi wyskakuje taki error?

http://s10.ifotos.pl/img/Przechwyt_wsnswqq.png

Dane wpisuje poprawne : /


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 07-06-2015 11:05

@WhySoRaped - koto zakładasz na innego maila, ale to chyba oczywiste. Nie powinieneś mieć tego problemu bo w innym przypadku nie da się powiązać danych. Hmmm o ile przeglądarka nie przechowuje ciasteczek z clickersow Wink wyczyść ciasta ewentualnie użyj innej przeglądarki, znowu reebotując router - tamten adres ip jest już w powiązanych.

@Mroczek - bo masz spację przed serial keyem.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mroczek - 07-06-2015 11:20

też macie problem z pluginem cashhints Big Grin?

ale nawala hajsy ten family clix Big Grin