Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 04-06-2015 19:25

Masz racje sprawdzają ale nie na warofclicks, jakoś nikt się nie skarżył że dostał bana.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SzalonyGuziec - 04-06-2015 22:17

Ma ktoś jakiś sposób na warofclicks? Po jakichś 50reklamach wywala mi DONE i nic nie mogę z tym zrobić :/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 05-06-2015 11:44

@VinXin
http://www.speedyshare.com/MyMz9/ultimateclixx0.0.1.site
Masz jak chcesz

Dodane nowe pluginy i za godzinę będę się brał za wrzucanie wypłat


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 05-06-2015 17:49

Na datebux zeby sie zarejestrowac nalezy podac adres Payza. Akurat nie mam chwilowo.

@SzalonyGuziec
Pisalem juz we wczesniejszym poscie. Ustaw sobie przerwe w pluginie (random) pomiedzy 1-2 a 3-4 minuty. Zmniejszyli ilosc reklam do 50 i plugin po wyklikaniu wszystkich zatrzymuje sie dopoki nie minie czas. Nic sie nie poradzi oprocz takiego ustawienia.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 05-06-2015 18:18

Na niektórych stronach nie da się wygenerować klucza bez vipa, musisz pisać do założyciela tematu. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 05-06-2015 18:35

Kolejne wypłaty
PaidToClick wypłacalny!

[Obrazek: esclicks3.png]
[Obrazek: cashtravel.png]
[Obrazek: paidtoclick.png]
[Obrazek: buxvertise.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SzalonyGuziec - 05-06-2015 19:41

(05-06-2015 17:49)Kanes napisał(a):  @SzalonyGuziec
Pisalem juz we wczesniejszym poscie. Ustaw sobie przerwe w pluginie (random) pomiedzy 1-2 a 3-4 minuty. Zmniejszyli ilosc reklam do 50 i plugin po wyklikaniu wszystkich zatrzymuje sie dopoki nie minie czas. Nic sie nie poradzi oprocz takiego ustawienia.

Niestety nie za bardzo to działa. czeka w kółko


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 05-06-2015 22:25

Xzibin dzięki.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - WhySoRaped - 06-06-2015 12:28

(03-06-2015 17:57)VinXin napisał(a):  Hmmmm z tego co wiem na clickersach scamy nie są uaktualniane tym bardziej w sekcji VIP. Sam widziałem wypłaty użytkowników z tego serwisu nie tylko na oficjalnym forum.

http://www.ultimateclixx.com/forum.php?board=41

Nie mam teraz czasu, żeby poszukać innych wypłat. Trochę mnie dziwi to co powiedziałeś. Osobiście nie miałeś wypłaty czy jak ?

@WhySoRaped - odpowiedzi udzieliłem Ci już w poście 321 Xpokerface


Po zmianie IP i próbie założenia nowego konta wyświetla mi komunikat, że jedno z moich kont zostało perma banned i nie mogę założyć nowego...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 06-06-2015 13:37

Mam takie jedno małe pytanie odnośnie WarOfClicks. Czy da się w ogóle ustawić, żeby klikało w WarGrida? Zaznaczenie opcji Enable ClixGrid nic nie daje, po wykończeniu reklam płatnych i RH plugin się wyłącza.