Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 01-06-2015 09:58

Bo próbujesz generować kody do pluginów dla VIPów - jako darmowy user nie masz takiego prawa Wink.

Wystarczy zmiana IP i założenie nowego konta - bana nie ściągną.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - studziak - 01-06-2015 12:43

Działa wam AdGrid w UseClix?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - egnaro - 01-06-2015 13:35

Będzie to działać na VPS z windowsem i czy mogę użyć oddzielny program do captchy?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 01-06-2015 17:21

działało by to na tablecie z win 8.1 ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - janycky - 01-06-2015 17:42

Na poprawe humoru wiadomość od admina z grand4bux xD
screenshot

(01-06-2015 13:35)egnaro napisał(a):  Będzie to działać na VPS z windowsem i czy mogę użyć oddzielny program do captchy?

Nie musi być z windowsem, multikliker jest w wersji na linuxa bliżej niż myślisz xD
Wystarczy że zainstalujesz jave na linuxie i odpalisz plik z rozszerzeniem .jar Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - koorteo - 02-06-2015 10:40

Jak wy te captchy rozszyfrowujecie? http://scr.hu/0cd6/0no85 ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - linga - 02-06-2015 12:01

no wczorajszy dzionek na warofclicks

wygrane w potshot :

3 x 10 centów
4 x 5 Warcoins
2 x 8 Warcoins
3 x Belt of Hermod Rage of Colonizator
2 x Chest of Thor Colony Creator
1 x Shoulder of Odin Cash Hunting Cursors
1 x Soul Seeker in the Woods Gauntlet of Vidor
1 x Helm of Bor Stronger Bonds
wszystko przedlużone o 7 dni

jeszcze nigdy w ciągu jednego dnia aż tyle nie wygrałem

HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - prymul1 - 02-06-2015 18:16

Moja pierwsza wypłata z useclix. Okres oczekiwania niecałe 24h.

[Obrazek: XGz1aAS.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 03-06-2015 14:45

ultimateclixx potrzebuje update'a pluginu Jerk2


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 03-06-2015 16:37

Ultimateclixx to scam
Adminbux działa bez nowego pluginu nie mam pojęcia po co był ten update kilka dni temu

[Obrazek: cris2.png]

Polecam serdecznie buxvertise. Wypłacalny (5$ przyszło 8 zlecone). Nie pobierają prowizji i da się wygrać w clixgrid:

My BuxGrid Stats
Chances (Left/Total) 25 25
Clicks (Today/Total) 0 200
Winnings (Today/Total) $0.000 $3.050

Zgłoszone kolejne wypłaty:
buxvertise
succesbux
okik
goldenclix
bankadz
ofclix
cashtravel