Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 23-05-2015 23:17

(23-05-2015 21:35)zekh napisał(a):  trafficmonsoon - chodziło ładnie, teraz zamiast captchy pojawia się napis: trafficmonsoon:Plugin Remote Stopped By 8055

8055 to autor tego plugina i zatrzymal go na czas naprawy. Niestety pare osob przez blad tego plugina dostalo bana na
trafficmonsoon.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - motorola1212 - 24-05-2015 09:45

Mam pytanie. Co z tymi zaznaczonymi buxami? Będą jakieś update'y? Niektóre z nich działają ale nie zarabiają kasy.
[Obrazek: e97228a2bceef.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 24-05-2015 11:17

Czyli rozumiem, że wszystkie pluginy 8055 są obecnie poprawiane, bo przestały mi działać wszystkie jednocześnie.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 24-05-2015 15:19

Na 4 nowych buxach pluginy omijaja reklamy. Trzeba recznie je kliknac.

Na bankadz.com pierwsza reklame, clix4u.com pierwsza reklame i toxads.com ostatnia reklame (robot).
Na BizzBux Daily AdPack-1 reklama na dole.
Z tego co widze po 2 dniach clixgrid nie dziala na zadnym z tych 10 buxow. Szkoda.

@zekh U mnie jedynie Northclicks jest zatrzymany przez 8055..


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 24-05-2015 16:15

U mnie na 10 pluginów od 8055 wszystkie poza trafficmonsoon który ma problem z captchą mają plugin error, a paidverts na zmianę plugin error i bad login data.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 24-05-2015 18:34

No i poleciał pierwszy ban - adzbazar - pół dolara. Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 24-05-2015 18:39

Na adzbazar tez dostalem i to juz 2 raz. Chyba nie ma sensu tam uzywac MC. Na grandbux mialem okolo dolara i nagle wszystko zniknelo. Nabija od nowa. Sprawdzalem w loginach na stronie i nikt nic nie wyplacal.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 24-05-2015 18:45

Na Clickersach też kilka osób pisało, że poleciały bany. Szkoda, bo nawet szybko przybywało tych centów. Pół dolara w 12 dni. Big Grin

"You should login manually from time to time and click missed ads and clixgrid too."


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - VinXin - 25-05-2015 07:39

eightclix - plugin nie klika reklam - nieaktualny i nieaktualizowany, wywalam
uniclix - plugin nie ogarnia i nic nie klika/wywala błędy, wywalam
poubux - plugin nieaktualny i nieaktualizowany, powód ? strona to scam
cleverbux - zadzialal w pierwszy dzien i teraz nie klika zadnej reklamy, nie jestem jedyna osoba z tym problemem - narazie zostawiam
1stpaid - plugin nieaktualny i raczej nie bedzie aktualizowany

Do tych co mają problemy z pluginami - errory etc. Sam miałem problemy z częścią pluginów, więc wyszukałem tu i tak jak im zaradzić.

1)start/stop - dziala tylko jak sie zawiesi i rzadko w innych przypadkach
2)kliknijcie prawym klawiszem na plugin i wybierzcie logout, po tej czynnosci start - u mnie pomoglo z paroma pluginami
3)plugin nic nie zarabia mimo, ze chodzi normalnie - zalogujcie sie sprawdzic, czy nie macie jakiejs wiadomosci, nie musicie dodac danych. W takich sytuacjach plugin nie wykrywa nic i konczy prace - mialem tak z clixsense.
4)wywalenia pluginu i wgranie go na nowo - do tego dodałbym NIE zaznaczenie gridów etc, dlaczego ? czesto wlasnie one sa powodem zatrzymania pracy pluginu - zmiana na stronie = skrypt pada

Dzisiaj dzialalo mi tylko 16 pluginow pokerface , po powyzszych krokach dziala 40 2

nawet na esclicks okazalo sie, ze ban zniknal impreza

Bym zapomnial - problemy 8055 mam z trafficmonsoon i northclicks - jakies informacje kiedy rusza oba pluginy ? Na traffic wchodze recznie bo tam akurat nie jest zle.
Nadal mam problem z captcha(mimo. ze wpisuje poprawnie i tak pisze ze zla) na ptcrun i ofclix - jakies rady ?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - zekh - 25-05-2015 09:40

W multi jak uruchamiam traffica jest napisane, że plugin już dostępny na stronie, niedługo pewnie pojawi się i tutaj.
VinXin dzięki wielkie Big Grin Log out działa nawet na paidverts. Smile