Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - motorola1212 - 11-05-2015 21:33

Wszystko fajnie tylko denerwuje mnie już ten ptcstair. Mam 7$ a wypłacić nie ma za bardzo jak Big Grin Czy coś już wiadomo na temat tej strony?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 11-05-2015 21:57

Ptcstair to na 99% scam więc lepiej nie miej złudzeń. Sprawdź za miesiąc może dodadzą możliwość wypłaty


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SzalonyGuziec - 11-05-2015 22:20

PTCstair to SCAM. Po osiągnięciu minimum pieniądze można wypłacić tylko na jakiś EgoPay a w ustawieniach jest możliwość podania maila do PayPal pokerface


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 12-05-2015 14:31

Podałby mi ktoś link, gdzie mogę zakupić refy za Warcoiny na warofclicks? Z góry bardzo dziękuję. :]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kn10 - 12-05-2015 14:45

(12-05-2015 14:31)Raster96 napisał(a):  Podałby mi ktoś link, gdzie mogę zakupić refy za Warcoiny na warofclicks? Z góry bardzo dziękuję. :]

Prosze Wink

http://www.warofclicks.com/Referrals/Rent


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 12-05-2015 14:48

Dzięki, a da się kupować pojedynczo te refy? Nigdzie nie widzę takiej opcji.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kn10 - 12-05-2015 14:50

Co jakis czas pojawiaja sie wlasnie w tym samym miejscu i wtedy kosztuja 100 Wc.
Osobiscie nie wiem od czego zalezy czy sa ale na forum czytalem, ze pojawiaja sie glownie przy koncu i poczatku sezonu oraz czasu serwera.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 12-05-2015 15:02

http://i.imgur.com/YECxM4j.png
Jak myślicie, to jest prawidłowy bilans? Dopiero dzisiaj zacząłem zabawę z tym botem, a już mam ponad 1$ + jak Xzibin mi poda seriale, to jeszcze dojdzie kilka stronek.
Drugie pytanie, też macie problem z Paidverts? U mnie status to "Plugin error" albo "Bad login data".


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiosna2015 - 12-05-2015 16:32

(12-05-2015 15:02)Raster96 napisał(a):  http://i.imgur.com/YECxM4j.png
Jak myślicie, to jest prawidłowy bilans? Dopiero dzisiaj zacząłem zabawę z tym botem, a już mam ponad 1$ + jak Xzibin mi poda seriale, to jeszcze dojdzie kilka stronek.
Drugie pytanie, też macie problem z Paidverts? U mnie status to "Plugin error" albo "Bad login data".

Z paidverts są już problemy od jakiegoś czasu, u mnie niby nabija reklamy ale jest "Connection error" i faktycznie nie nabił jeszcze żadnej reklamy. Zarobki masz ok, najlepiej zarejestruj się z refów Xzibin'a na wszystkich serwisach i działaj od razu na wszystkich pluginów.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 12-05-2015 17:23

Dzisiaj zarejestrowałem się przez praktycznie każdy reflink, za dużo roboty z tym nie było. Czekam na jeszcze ~15 kodów od Xzibina. Wiecie może jak często są dodawane nowe reflinki/pluginy? Smile