Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 09-05-2015 08:31

Mi potrafi się włączyć i działać do końca ale zazwyczaj koniec jest oznaczany Plugin Error a nie Done. Zauważyłem jeszcze że War Of Clicks i właśnie Trafficmonsoon pokazują zły balance.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - luko11 - 09-05-2015 09:02

(09-05-2015 08:31)minicreep napisał(a):  Zauważyłem jeszcze że War Of Clicks i właśnie Trafficmonsoon pokazują zły balance.

Zalicza każde kliknięcie jako 0,01 USD... Dlatego też Balance się nie zgadza. Jak zresetujesz, to ładuje się nowy, poprawny stan


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiosna2015 - 09-05-2015 13:55

W buxcherry i pexads też macie Connection Error i reklamy się nabijają a kasy nie dodaje?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 09-05-2015 14:09

Buxcherry to scam a pexads jest raczej niewypłacalny więc się nimi nie przejmuj Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Kanes - 09-05-2015 17:29

Witam wszystkich w watku i zycze duzych zarobkow i zero scamu.
Tu macie w miare aktualna liste scambuxow. Warto ja przejrzec przed zarejestrowaniem.
hxxp://www.forbux.com/forum.php?topic=1566
Zaczalem zabawe 25 marca i jak do tej pory ze wszystkich moich buxow 25 to scam. Ponad 40$.

Ed. Ponad 40$ stracone.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 09-05-2015 18:36

(09-05-2015 17:29)Kanes napisał(a):  Witam wszystkich w watku i zycze duzych zarobkow i zero scamu.
Tu macie w miare aktualna liste scambuxow. Warto ja przejrzec przed zarejestrowaniem.
hxxp://www.forbux.com/forum.php?topic=1566
Zaczalem zabawe 25 marca i jak do tej pory ze wszystkich moich buxow 25 to scam. Ponad 40$.

Dzień Dobry, dzięki za podanie stronki jutro sobie przejrzę i przefiltruję to co może nie jest wykreślone w temacie, jak zarabiasz w ten sposób od marca to jak wygląda u ciebie profit w postaci wypłaconych już pieniędzy na paypal? Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 10-05-2015 14:17

Nie wiem po co coś takiego wrzucać. Jest masa takich stron i o kilku serwisach ludzie piszą scam a mnie np wypłacił Smile. Wolę się sam przekonać


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - koorteo - 10-05-2015 17:52

Rozwiązane

___________________________


Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 10-05-2015 19:16

Refbux i Cashtream wypłacili pomimo fałszywych danych. [Obrazek: a9d890fbb031c85f95a24a3c13f58713.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Raster96 - 11-05-2015 21:04

Zaczynam się w to bawić, genialna sprawa. Jutro zarejestruję się na kilkunastu stronach, oczywiście z reflinków. Smile Jak myślicie, ile można wyciągnąć w miesiąc bez reflinków? Dodam, że bot będzie uruchomiony przez ~10h dziennie (tak, wiem że na niektórych stronach wystarczy kilka minut), postaram się dodać kilkadziesiąt buxów.