Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Glypho - 03-05-2015 11:41

Też narazie klikam na PTCStair, a nóż coś się zmini. Jedynie co boli to to że jak nic się nie zmieni to twórca serwisu ma armie niewolników który pracują za darmo Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiezaawieza - 03-05-2015 23:00

Warofclicks działa? Mi odrazu pokazuje"done"...


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 03-05-2015 23:07

(03-05-2015 23:00)wiezaawieza napisał(a):  Warofclicks działa? Mi odrazu pokazuje"done"...

Warofclicks miało ostatnio aktualizację strony w wyniku czego nie działą plugin, wszyscy czekamy na aktualizację jednak nie wiadomo kiedy powstanie, taki plugin to nie jest 5min Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 04-05-2015 09:14

Ze względu na nowe aktualizacje jakie wyjdą do woc: Nie używać już kliknięć które dają wam warcoinsy bo polecą bany. Info o woc tylko na priv a programu używać tylko do top 400 żeby nie wyłapać niepotrzebnie bana


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Lucas - 04-05-2015 09:24

A takie pytanko ode mnie, opłaca się robić to wszystko mając po 1 koncie na tych stronach? Czy raczej nie ma sensu?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiezaawieza - 04-05-2015 09:49

(04-05-2015 09:24)Lucas napisał(a):  A takie pytanko ode mnie, opłaca się robić to wszystko mając po 1 koncie na tych stronach? Czy raczej nie ma sensu?

Ja właśnie tak mam i codziennie ten dolar wpada tak jak autor mówił Smile 2-3 razy dziennie odpalę i dolar wpada więc spoczko. Szkoda mi czasu na robienie znowu kont ale generalnie sam dochód z tego jest mały więc lepiej się na coś innego przerzuć.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 04-05-2015 12:55

Nie rób kilku kont bo bardzo szybko wyłapiesz bany Tongue. Vivabux zaktualizowany. Beatdek i buxtoon scam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - mix3d - 04-05-2015 17:44

Czy działa wam któryś z tych pluginów ?

uniclix
clixsense
digadz
grandbux
trafficmonsoon
1stpaid
bronclix
monibux
buxcherry
boxbux
vivabux
cleverbux
poubux
paidverts


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - wiezaawieza - 04-05-2015 18:45

uniclix - nie działa
clixsense - nie posiadam
digadz - nie działa
grandbux - nie działa
trafficmonsoon - nie działa
1stpaid - nie działa
bronclix - nie posiadam
monibux - nie posiadam
buxcherry - nie posiadam
boxbux - niby złe logowanie ale mam bana chyba choć żadnego klika nie zrobiłem - SCAM?
vivabux - nie posiadam
cleverbux - działa
poubux - działa
paidverts - nie posiadam


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - motorola1212 - 06-05-2015 09:51

Czy wiadomo już coś na temat tych nowych pluginów? Jakaś taka cisza się w tym temacie zrobiła.