Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Vanquer - 30-04-2015 20:54

(30-04-2015 20:24)SzalonyGuziec napisał(a):  
(30-04-2015 13:34)Vanquer napisał(a):  Tak wygląda próba wypłacenia hajsu z Ptcstair: http://i.imgur.com/04rEU00.png?1

Serio? facepalm
A w ustawieniach konta jest tego znacznie więcej: http://prntscr.com/700mnz

Czyli to może oznaczać scam. Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 01-05-2015 09:48

Przydał by się do War Of Clicks i Paid Verts Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 01-05-2015 10:54

Ludzie przydały by się pluginy do każdej strony ale poszukajcie na necie jak wygląda tworzenie pluginu. To kilkanaście godzin roboty. Doceńcie prace innych a nie tylko narzekacie. Ja ptcstair na razie zostawiam. Viabux usunięty i dodany jako scam. Tymczasem:
Feclix - zmiana statusu na: Wypłacalny
Dowody wypłaty: Wypłata 1


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 01-05-2015 10:59

(01-05-2015 10:54)Xzibin napisał(a):  Ludzie przydały by się pluginy do każdej strony ale poszukajcie na necie jak wygląda tworzenie pluginu. To kilkanaście godzin roboty. Doceńcie prace innych a nie tylko narzekacie. Ja ptcstair na razie zostawiam. Viabux usunięty i dodany jako scam. Tymczasem:
Feclix - zmiana statusu na: Wypłacalny
Dowody wypłaty: Wypłata 1

Szkoda że ptcstair może być scamem, ładnie nabjał Smile! A podejrzewam że na plugin do warofclicks z tydzień jak nie dłużej poczekamy ale jest to jak najbardziej uzasadnione. Dzięki za informacje o nowej wypłacalnej stronce a program sprawdza się świetnie!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 01-05-2015 15:45

Zlecone wypłaty z Cashtream.com i Nightbux.com, zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - kris009c - 01-05-2015 16:48

cały czas wyskakuje mi : fill login details, a wpisuje przecież nazwę użytkownika i hasła.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SzalonyGuziec - 01-05-2015 16:58

(01-05-2015 15:45)Penguinerr napisał(a):  Zlecone wypłaty z Cashtream.com i Nightbux.com, zobaczymy co z tego wyjdzie Big Grin

Słyszałem, że NightBux to też scam :/ Mam nadzieje, że okaże się to nie prawdą Tongue Jak dostaniesz $$$ to wrzuć jakiegoś screena Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Avengens - 01-05-2015 17:19

(01-05-2015 16:48)kris009c napisał(a):  cały czas wyskakuje mi : fill login details, a wpisuje przecież nazwę użytkownika i hasła.
Rozumiem, że key'a też wpisujesz? Jeśli tak, to sprawdź, czy nie ma na jego końcu spacji.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 01-05-2015 19:06

Admin napisał: Guys , I started working on updates. as I am having a long list , you will get you will get all your plugins updated from tomorrow onwards

"Ludzie, zacząłem pracę nad aktualizacjami. Ze względu na to iż mam długą listę, otrzymacie wszystkie zaktualizowane pluginy poczynając od jutra" Smile

Czyli zapewne warofclicks będzie jeden z pierwszych wydany!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - luc2233 - 01-05-2015 19:17

bardzo miła wiadomośćSmile
pozdrawiam