Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Sayer - 25-04-2015 17:11

No szkoda ale tak to jest jak polak się bawi


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Avengens - 25-04-2015 19:10

10$ w miesiąc? Ja mam odpalone ledwo tydzień, a już +10$(Nie licząc scamów, część wywaliłem od razu przy dodawaniu kont, część potem). Obecnie mam ponad 50 pluginów do zaufanych stron, i nadal zwiększa się moja lista Huh


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SzalonyGuziec - 25-04-2015 19:59

Rozumiem, że reklamy dodawane są raz dziennie? Czyli wystarczy tylko raz na dzień odpalić program?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 25-04-2015 20:54

Lepiej kliknac kilka x rano Start all i kilka x wieczorem .


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 26-04-2015 11:37

Ja odpalam rano i wieczór zawsze Wink

Nowe wypłaty:
[Obrazek: cashnhits.png]
[Obrazek: cleverbux.png]

Cashnhits ma aktualizacje i działa. Pobierajcie


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - luc2233 - 28-04-2015 04:59

to czekamy za aktualizacją plugina do war of clicks...troche pozmieniali na stronieSmile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 28-04-2015 10:17

Ptcstair wypłacalne? Bo widze serwis spoko i duzo reklam , dzisjaj 103 po 60 sek ;o


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 28-04-2015 10:21

Na woc pewnie niedługo będzie. Co do ptcstair. Admin ma same wypłacalne strony ale nie wiem dlaczego do wypłaty jest tylko egopay skoro egopay siadło Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - macek96 - 28-04-2015 12:48

Na WOC z botem by były extra zarobiki teraz Big Grin 24 reklamy na $ Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Vanquer - 28-04-2015 13:04

Jakaś zmiana w WoC: 2 Rush Hour or WarGrid clicks left to unlock Valued Ads (PPC) today
Bot wgl. nie działa, non stop Startuje z klikaniem, ale po chwili się resetuje ;c