Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 22-04-2015 16:13

Zleciłem masę wypłat:
inadclix
venusbux
buxvertise
bronclix
inspiredbux
buxfury
cashtravel
nightbux
buxcherry
ofclix

2 scamy dodane:
Ojooclix
Hitbucks


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Avengens - 23-04-2015 00:57

Jak myślicie, wypłacą mi buxy jeśli będę miał w reffach te same dane? (PP+Imię i nazwisko)? Zamierzam korzystać z tych proxy: http://ghostproxies.com/plans


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 23-04-2015 14:13

Nie. Musisz mieć inne konto paypal i dane bo od razu Ci oba konta zbanują Tongue

Dodane croclix. Forbux nie wrzucam bo to scam

3 wypłaty już doszły:
[Obrazek: ofclix.png]
[Obrazek: buxvertise.png]
[Obrazek: cashtravel.png]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Avengens - 23-04-2015 17:39

A może wystarczy po prostu alias PP? Bo przecież dużo osób może się tak samo nazywać Huh


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - damiananwar - 24-04-2015 17:45

jaką listę mam wysłać no ?
Nie kumam Undecidedsmutny


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - sQubany97 - 24-04-2015 18:01

Naprawdę tak ciężko przeczytać kilka zdań?
Wysyłasz listę:
'nazwa buxa' 'login'
np. croclix squbany


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - SzalonyGuziec - 25-04-2015 11:18

Zarejestrowałem się z refów, napisałem PW, czekam na odpowiedź ;P


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 25-04-2015 12:51

Nowe scamy Sad :
getprofitbux
silverclix
peakbux
venusbux
clixlog
clix2015
wildbux


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Snaggy - 25-04-2015 15:39

Napisałem pw z listą, czekam na odpowiedź, pozdrawiam. Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 25-04-2015 17:09

Z 35$ w miesiąc z hakiem bez tych scamów zrobiło się 10$..