Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 17-04-2015 06:23

@Władysław z około 30 buxów po miesiącu mam 30$, ale rejestrowałem się stopniowo, więc niektóre są od miesiąca, niektóre od 2 tygodni, a inne od kilku dni. Jak na włączanie bota przez miesiąc 112zł to sporo Big Grin Tylko nie wiadomo ile z tego wypłaci + jak szybko się uzbiera na wypłatę.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - szygorski - 17-04-2015 09:05

Zaktualizowana (28.04) paczka wszystkich pluginów -> http://megabitload.com/download/index/99824555/


Powiem tak, rejestruje się na wszystkim co Xzibin wrzuca. Po dokładnie miesiącu mam 53$ z tym że 6,67$ z Warofclick jest wypracowane przeze mnie a nie przez multiclickera, bo działałem na tej stronie przed nim jeszcze (7$ już tam wypłaciłem teraz zbieram do 10$), kolejne 6,65$ jest z ptcstair gdzie niestety nie da się tego wypłacić, narazie trzymam stronę, bo może się obudzą, do tego odejmując strony które zarobiły mi < niż 0,5$ zostaje 34,5$ z reszty. Plus jest taki że ciągle dochodzą nowe stronki Wink

Należy pamiętać że przy wypłacie zawsze ci coś jeszcze zabierają i sam palpay też zabiera niestety np. LiquidBux jest to 10%+0,5$ + to co zabierze palpay. Licząc średnio że zabiorą 30% to po miesiącu realny mój zysk ok 22$ POZDRAWIAM Smile

Po miesiącu 16 stron na których jest więcej niż 1$ a na 3 z nich mam ponad 2$, strony zazwyczaj wypłacają od 2-4$. Czas zbierania do wypłaty to od 1 do 4 miesięcy.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 17-04-2015 10:21

Ecbux
InadBux

Scamy - Banują przy wypłacie


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - szygorski - 17-04-2015 10:43

InadBux - 1,6$ szkodaa
Ecbux - 0,17$ spoko Tongue


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 17-04-2015 11:47

Podejrzewam że InadClix także nie wypłaca. Ogólnie zrobię listę stron pewnych i stron podejrzanych. Postaram się ją aktualizować. Zrobię to po powrocie Wink


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Władysław - 17-04-2015 16:03

@Penguinerr Hmm, nie wiem ja zdążyłem 8 dolarów dzisiaj prawie nic nie robiąc, ale w tamtym sposobie musisz wiedzieć co i jak. Tongue Ale ten sposób dobry dla początkujących. Taka jest moja opinia Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 18-04-2015 09:22

Właścicielem PTCStair jest Admin Familyclix (wypłacałem z niego) więc nie rezygnujcie tylko klikajcie na PTCStair!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - minicreep - 18-04-2015 12:38

Wow, trochę obserwowałem temat, mocno się rozrósł aż postanowiłem się zarejestrować, zobaczymy jak to będzie działać na razie czekam na powrót Xzibin'a Smile. Mam nadzieję że wypali.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 18-04-2015 19:51

Z Viabux.com zlecona wypłata 2$. Gokubux.com, który tutaj wcześniej był zamieszczony prawdopodobnie scam :/ Chciałem wypłacić 4,7$, wszystko w porządku, a po kilku godzinach odsyłają mi te dolary i że następną wypłatę mogę dopiero zlecić za tydzień.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Mklip - 20-04-2015 13:53

Mam problem z multiclickerem :/ załozyłem konto na warofclick, pobrałem multiclickera, plugin. nac stronie klickera wygenerowałem key (co 3 godziny można) wpisuje w program i błąd bad data login a na bank wszytsko wpisuje dobrze, na stronie też mnie nie zablokowali bo normalnie przez przeglądarke sie loguje na konto. Klickera jakos trzeba ustawiać w settings browsers ? W tej zakładce mam jakiegoś chrome chodź nigdy chroma nie miałem. Jest ktoś kto może wie jak to skonfigurować ? Moge sie na gg odezwać to bym poprosił na PW bo ja cholery dostaje już z tym programem Sad

Ps. A mam pytanie jakiej Wy wersji multiclickera używacie ? Tej najnowszej 2.5.0 ?